konkurs gandalf.com.plWyobraź sobie, że jesteś pomocnikiem wielkiego czarodzieja Gandalfa i potrafisz czarować. Jaką moc chciałbyś mieć i do czego byś jej użył? Księgarnia Internetowa Gandalf czeka na oryginalne odpowiedzi na to pytanie w konkursie, który zorganizowała dla swoich klientów.

Czarodziejska moc to pragnienie nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Nie wszyscy zostali stworzeni do czarowania, jednak każdy może wyobrazić sobie jakby to było.

Księgarnia Internetowa Gandalf zaprasza swoich klientów do napisania opowieści o tym jaką moc chcieliby mieć oraz do czego by ją wykorzystali. Aby wziąć udział w konkursie należy do dnia 30 września 2014 roku, przy okazji dokonywanych zakupów, wypełnić formularz konkursowy, wpisując odpowiedź.

„Co roku organizujemy konkurs, by uprzyjemnić naszym klientom zakupy podręcznikowe i książkowe”- mówi Anetta Wilczyńska, prezes Księgarni Internetowej Gandalf- „W tym roku zdecydowaliśmy się na iście czarodziejski konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Już nie możemy doczekać się opowieści naszych Klientów”.

Na autorów najciekawszych i najbarwniejszych odpowiedzi czekają setki nagród wyczarowanych przez Księgarnię Gandalf i Partnerów konkursu, między innymi: rowery, vouchery zniżkowe na obozy organizowane przez Biuro Turystyki Aktywnej Kompas, zestawy gier i puzzli od firmy Trefl, zestawy dermokosmetyków Pharmaceris, zestawy książek od Grupy Wydawniczej Foksal oraz bony zakupowe do Księgarni Internetowej Gandalf. Ponadto importer samochodów Dacia odda jednemu z laureatów do dyspozycji na cały tydzień rodzinny, 7-miejscowy samochód Dacia Lodgy z pełnym bakiem, umożliwiając podróże nie tylko w ramach granic wyobraźni.

Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie www.gandalf.com.pl.

 

O Księgarni Internetowej Gandalf:

Księgarnia Internetowa Gandalf (Gandalf.com.pl) powstała w marcu 2004 roku w Łodzi (od 2011 r. wchodzi w skład Grupy Empik Media & Fashion, notowanej na GPW w Warszawie). W jej ofercie znajduje się ponad 200 tysięcy produktów: książki, filmy, e-booki, książki audio, filmy, muzyka, puzzle i gry. Księgarnia jest liderem w sprzedaży podręczników przez Internet, a także zdobywcą wielu nagród i wyróżnień, w tym czterokrotnie pierwszego miejsca w rankingu sklepów internetowych Gazety Wyborczej, tytułu Gazeli Biznesu (2010 r., 2012r.) oraz tytułu najbardziej przyjaznego sklepu internetowego 2013r. wg. Money.pl.