Purmo świętuje 25-lecie obecności w Polsce! Z tej okazji zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym na Facebooku, w którym wygrać można: kolację dla dwojga, bilety do kina, power banki i kubki termiczne.

Zadanie konkursowe jest proste i polega na umieszczeniu w aplikacji na FB Purmo: http://r.welcometabs.com/inspiruje-nas-pasja-od-25-lat zdjęcia pokazującego pasję autora (np. ulubione zajęcie, miejsce, przedmiot itp.) oraz dodaniu komentarza opisującego to zdjęcie.

Nagrodę główną, czyli kolację dla dwojga w dowolnie wybranej restauracji w mieście zamieszkania (max. 300 pln), 2 bilety do kina Cinema City 2D oraz 2 power banki Purmo otrzyma autorka/autor najciekawszego zdjęcia. Jury wyłoni też 25 osób, które otrzymają nagrody pocieszenia – kubki termiczne Purmo. Konkurs potrwa do 21 czerwca 2017 roku, a nazwiska zwycięzców ogłoszone zostaną w dniu 30 czerwca 2017 roku.

Purmo to nowoczesne grzejniki oraz precyzyjne systemy ogrzewania płaszczyznowego, obecne w polskich domach od 25 lat. Marka powstała z pasji i zamiłowania do designerskich pomysłów i funkcjonalnych rozwiązań. Purmo to ludzie, których inspiruje pasja!