Rejestracja do konkursu „Księgowi Przyszłości” nabiera tempa. Wielkimi krokami zbliża się emocjonująca walka o egzotyczne wakacje i inne, wyjątkowe nagrody. Codziennie zgłaszają się liczne drużyny. Dopisują zarówno profesjonaliści, jak i studiujący adepci finansów i rachunkowości. Do 9 kwietnia można jeszcze zgłosić swój zespół. Nie daj się konkurencji i sięgaj po zwycięstwo!

 

 

Wystarczy wejść na stronę www.ksiegowiprzyszlosci.pl i odnaleźć zakładkę konkursową. Jeden klik i już pojawia się formularz rejestracyjny. Wystarczą trzy minuty, by drużyna została wpisana do grona szczęśliwców walczących o cenne nagrody. Organizatorzy od dziś mają dla wszystkich uczestników miły upominek – próbne testy, na których można szlifować swoje umiejętności. 3 kwietnia pojawią się ‘prawdziwe” testy, których rozwiązanie stanie się przepustką do dalszych zmagań i wakacji marzeń. Konkurs „Księgowi Przyszłości”, organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – najstarszą polską organizację zawodową i firmę Soneta – producenta oprogramowania do zarządzania i księgowości – enova, promuje wizerunek współczesnego księgowego – menedżera, doradcy, który potrafi odnaleźć się w trudnych, biznesowych sytuacjach, osoby, która nieustannie inwestuje w poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności. Księgowy Przyszłości to profesjonalista, świadomie korzystający z najnowszych zdobyczy informatyki i aktualizujący swoje narzędzia pracy.

 

Konkurs podzielony jest na 3 etapy:

Eliminacje:

– I test eliminacyjny online (3-9.04.2014 r.)

– II test eliminacyjny online (16-17.04.2014 r.)

Półfinał:

– test półfinałowy on line (15-16.05.2014 r.)

Finał:

– finał konkursu przed publicznością i Jury (10.06.2014 r.)

 

Do wzięcia udziału w konkursie wystarczy zebrać trzyosobową drużynę studencką bądź zawodową, zarejestrować się na stronie www.ksiegowiprzyszlosci.pl i w podanym terminie wypełnić test online. Uroczysta gala finałowa, połączona z wręczeniem nagród odbędzie się 10 czerwca br. w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Szczegóły konkursu i regulamin znajdują się na platformie konkursowej www.ksiegowiprzyszlosci.pl/konkurs.

 

Walcząc o nagrodę główną – egzotyczne wakacje marzeń – uczestnicy sprawdzą swoją wiedzę z dziedzin niezbędnych księgowemu oraz umiejętności współpracy i skutecznej komunikacji w zespole. Celem konkursu jest promowanie zawodów związanych z rachunkowością, etyki w postępowaniu i ustawiczne szkolenie zawodowe.