Atrakcje z okazji otwarcia nowego marketu

Już w kwietniu zostanie oficjalnie otwarty w w Gliwicach sklep popularnej sieci MediaMarkt.  Zanim to jednak nastąpi, marka przygotowała wydarzenie specjalne. W sobotę 8 kwietnia, MediaMarkt zaprasza mieszkańców miasta na Plac Krakowski, gdzie będzie można skorzystać z licznych, bezpłatnych atrakcji dla całej rodziny oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. 

Nowy MediaMarkt zlokalizowany jest w CH Europa Centralna przy ul. Pszczyńskiej 315, gdzie trwają ostatnie prace aranżacyjne. Specjalistyczny market zapewni mieszkańcom miasta i okolic dostęp do szerokiej oferty urządzeń elektroniki użytkowej, profesjonalnego doradztwa i szerokiego pakietu usług.

Jeszcze przed oficjalnym otwarciem sklepu – w sobotę, 8 kwietnia w godzinach 12-18, MediaMarkt zaprasza wszystkich mieszkańców na Plac Krakowski, gdzie podczas pikniku technologicznego na gości będą czekały liczne atrakcje. Każdy w uczestników wydarzenia będzie mógł spróbować swoich sił na stanowiskach do gier Xbox, przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości dzięki okularom VR czy sprawdzić swoje umiejętności na elektrycznej deskorolce i dmuchanej ściance wspinaczkowej. Odwiedzający mogą liczyć również na poczęstunek wyśmienitą kawą oraz świeżo wyciskane soki, a startując w grach zręcznościowych i konkursach będą mogli wygrać kupony na słodkie przekąski oraz Media Burgery. Gwoździem programu będzie konkurs sprawnościowy, obejmujący rywalizację w trzech konkurencjach – bramka celnościowa MediaMarkt, batak (refleksomierz) oraz ścianka wspinaczkowa.  Na zwycięzcę czeka laptop.

 

Chętni będą mogli również skorzystać z bezpłatnej stylizacji fryzur i osobiście przekonać się o zaletach najnowszych urządzeń z zakresu małego AGD. Organizatorzy nie zapomnieli także o dzieciach, których zachwycą z pewnością giga bańki mydlane oraz przygotowana dla nich specjalna strefa.

 

– Trwają przygotowania do oficjalnego otwarcia MediaMarkt w Gliwicach i z przyjemnością zaprosimy wkrótce mieszkańców miasta do skorzystania z pełnej oferty naszego sklepu. Tymczasem zapraszamy 8 kwietnia do wspólnej zabawy na Placu Krakowskim – mówi Grzegorz Bednarz, Dyrektor Marketu MediaMarkt w Gliwicach.