Chciałoby się rzecz, że wcale nie trzeba, bo mężczyźni zawsze znajdą sposób na dobrą zabawę. Nie jest to do końca prawda, bo facet pomimo swojej prostoty też potrzebuje różnorodności i powiewu świeżości. Tym bardziej, że jesteśmy raczej stali w swoich uczuciach i grono przyjaciół nie często ulega zmianie. Męski wieczór nieodłącznie będzie kojarzył się z meczem piłkarskim i piciem piwa litrami. Czy każde spotkanie w gronie przyjaciół musi wyglądać tak samo? Mamy kilka propozycji, które raz na zawsze odmienią wasze spotkania w męskim towarzystwie i wprowadzą zmiany, o których marzyliśmy po cichu od dawna.

  1. Rozgrywka przy stole karcianym

Sposób zaczerpnięty od prawdziwych dżentelmenów spędzających czas w zadymionych od cygar pomieszczaniach na grze w brydża lub pokera. Jest to bardzo prosty w realizacji sposób, bo wystarczą nam jedynie karty do gry oraz znajomość zasad. Jedno i drugie nie zajmie nam wiele czasu i będziemy mogli czerpać z gry ogromną radość.

  1. Wypad do baru

Wyjście do baru jest świetnym pomysłem. Nie dość, że możemy wyrwać się z domu to jeszcze możemy poznać nowe smaki. Prawdziwe męski wieczór spędzimy w knajpach, gdzie podają steki, grillowaną karkówkę czy też piwo z browarów rzemieślniczych. Taki wypad na długo pozostanie w pamięci i z chęcią będziemy myśleli nad jego powtórzeniem.

wyjsciedopubu

  1. Maraton filmowy

Zamiast oglądania wydarzeń sportowych możemy śmiało zdecydować się na seans filmowy. Warto wrócić do starych i znanych filmów sprzed lat. Najlepiej gatunków, za którymi nie przepadają kobiety i które dedykowane są przede wszystkim dla panów. Krew, ostry język i gęste klimaty to jest to za czym przepada każdy mężczyzna. O sposobach na spędzanie czasu po męsku przeczytasz też w kategorii Styl Men’s Health.

  1. Gry wideo

Mężczyźni to tylko trochę większe dzieci – powiedzą panie. Każdy facet w sobie wewnętrzne dziecko, któremu raz na czas powinniśmy dać upust. Nie ma lepszego sposobu od spędzenia męskiego wieczoru grając na komputerze lub przy konsoli. Możemy urządzić nocny turniej, aby sprowokować zdrową rywalizację i spotęgować dobrą zabawę.

playstation