Twoje mieszkanie może stać się sceną niezapomnianej imprezy karnawałowej! Wystarczy wziąć udział w konkursie „Wymyśl Swój Miks” i zaproponować oryginalny mocktail. W nagrodę Pepsi zorganizuje Twoją domówkę! Przyjedzie do Ciebie ekipa Radia Zet z DJ-em, który zadba o dobry klimat i barmanem, który w Miks Barze zapewni wszystkim orzeźwienie. Tej imprezy nie zapomną Twoi znajomi, sąsiedzi prawdopodobnie też nie.

Pepsi Miks Party to konkurs dla każdego kto skończył 18 lat i ma smykałkę do miksowania orzeźwiających napojów tworzących kolorowe, imprezowe moctktaile. Nie ważne czy uczestnik konkursu mieszka w wielkim mieście, miasteczku czy małej wiosce. Szanse są równe. Impreza będzie zoorganizowana u każdego, kogo smak mocktailu oczaruje jury.

Szczegółowe informacje: http://www.radiozet.pl/Konkursy/Wymysl-swoj-Miks

Konkurs organizowany jest na portalu oraz antenie Radia Zet. Jeśli goposdarz imprezy wyrazi chęć ekipa Miks Party odwiedzi jego domówkę z reporterami Radia Zet, którzy przygotują reportaż z imprezy.  Następnie film zostanie umieszczony w sieci i z pewnością pozytywnie podniesie ciśnienie internautom. Przesyłać zgłoszenia można do 3 marca 2014r.

Na stronie www.wymyslswojmiks.pl oraz na profilu Pepsi na Facebooku znajduje się również specjalna aplikacja, na której można doskonalić swoje umiejętności miksowania, aby dobrze przygotować się do konkursu.