Najnowsze trendy kobiecej mody, porywający pokaz barmański i wyjątkowy dzień w świecie wartości CIN&CIN – tak w tym roku zapowiada się krakowski Fashion Square. Marka CIN&CIN wraz z popularnymi instagramerkami zaprasza na wielki finał modowego challenge’u LUBIĘ TAK. Już 28 kwietnia!   

W marcu marka CIN&CIN, ekspert od kobiecego punktu widzenia, postawiła przed sześcioma popularnymi instagramerkami modowe wyzwanie pod hasłem LUBIĘ TAK. Dziewczyny miały przedstawić stylizacje inspirowane cechami kobiety CIN&CIN: #PRZYJEMNOSC, #WOLNOSC, #KOBIECASILA.

W głosowaniu Internautów oraz decyzją jury do ścisłego finału akcji przeszły trzy influencerki: Balaczka, Maggyes i Olcyk, które w nagrodę zaprezentują świat wartości CIN&CIN na wybiegu Fashion Square. Ich pokaz obserwować będzie m.in. jurorka challenge’u LUBIĘ TAK, znana modelka Karolina Malinowska, która ogłosi zwyciężczynię pierwszego miejsca i wręczy finalistkom nagrody.

To nie wszystko! Podczas gali głównej przy barze CIN&CIN odbędzie się niezwykły pokaz barmański i spiningu słomką pod nazwą LUBIĘ TAK. Show sztuki flair zaprezentuje duet Flair Brothers, który został doceniony w programie Mam Talent, otrzymując „3 razy TAK!”. Wieczorem CIN&CIN urządza after party, na które zaproszenia można otrzymać na kanałach Instagramowych finalistek akcji oraz w konkursie na fanpage’u CIN&CIN.

Poznaj inspirujący świat kobiet CIN&CIN, postaw na przyjemność i daj się porwać modowym emocjom. Będzie wystrzałowo! CIN&CIN zaprasza na Fashion Square. Modę w prestiżowym wydaniu będzie można zobaczyć 28 kwietnia na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską między 13:00 a 18:00.

Więcej na stronie akcji: http://www.prosecco.pl/lubietak/  i Facebooku https://www.facebook.com/CINandCIN/

#lubietak #cincinlubietak #cincin

 

 

Cin&Cin – to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek alkoholi w Polsce. W portfolio marki znajdują się wina jedne z najczęściej wybieranych przez konsumentów: wina musujące, wina stołowe oraz gotowe drinki. CIN&CIN to od lat marka kojarzona z kobiecością i kobiecym punktem widzenia. Kluczowe wartości CIN&CIN to kobieca siła, wolność i przyjemność, które razem tworzą swoisty „feminizm przyjemności”. Marka CIN&CIN łącząc w sobie elegancję i uwodzicielski smak jest sprzymierzeńcem odważnych i pewnych siebie kobiet.