W sobotę, 20 października, w krakowskim Centrum Handlowym Czyżyny otwarto salon jednej z wiodących marek odzieżowych w Polsce – DIVERSE.

DIVERSE kieruje swoją ofertę do osób aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Proponowane przez markę fasony i kolorystyka współgrają z najnowszymi trendami mody na rynku światowym. Marka DIVERSE zajęła w Centrum Handlowym Czyżyny lokal o powierzchni ponad 180 mkw., co daje klientom możliwość komfortowych zakupów

DIVERSE wzmocnił ofertę modową CH Czyżyny, w której obecne są również takie marki, jak Quiosque, Pretty Girl, PAWO, Queen czy Reporter Young. W centrum znaleźć można także salony Pepco, CCC i 50style. CH Czyżyny może  pochwalić się również bardzo popularnymi wśród klientów sklepami Leroy Merlin i Jysk. Oferta centrum obejmuje także hipermarket Carrefour oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne.

CH Czyżyny to jedno z najbardziej rozpoznawalnych krakowskich centrów handlowych. Doskonała lokalizacja w Nowej Hucie, zmodernizowane, nowoczesne wnętrza oraz oferta handlowa dopasowana do potrzeb klientów sprawiają, że jest to miejsce sprzyjające zarówno dużym, jak i małym, codziennym zakupom.

Aktualna oferta centrum oraz informacje o wydarzeniach i promocjach dostępne są na:
www.centrum-czyzyny.pl

O Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy specjalistyczne Leroy Merlin oraz Jysk, a także galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, CCC, Pepco, Euro RTV AGD. W Centrum Handlowym Czyżyny znajdują się również liczne kawiarnie i restauracje (KFC, Domino’s Pizza, Olimp, Silver Dragon, Sevi Kebab oraz Caffe Frappe Point). Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych oraz dworca PKS. Centrum Handlowe Czyżyny to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w miłej, kameralnej atmosferze.

Więcej informacji: www.centrum-czyzyny.pl

Właściciel

­­­­­Newbridge to spółka założona w 2015 roku przez międzynarodową grupę Somerston, skupiająca się na inwestowaniu w centra handlowe typy ‘convenience’ oraz parki handlowe. Obecnie Newbridge jest właścicielem sześciu obiektów handlowych w Polsce: Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie, Centrum Handlowego Bielawy w Toruniu, Centrum Handlowego Guliwer w Łodzi oraz Parków Handlowych Newbridge, zlokalizowanych w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie. Więcej informacji na: www.newbridge.com.pl

Zarządca

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Więcej informacji na: www.apsysgroup.com