Osiemnastka to niepowtarzalne urodziny w całym życiu, dlatego jeśli wybieramy się na tego typu imprezę, zadbajmy o to, aby wręczany przez nas prezent był unikalny i zarazem niepozbawiony sporej dawki humoru i dystansu.

Zabawne kolczyki

Dziewczynie wkraczającej w dorosłość można podarować w prezencie na 18 humorystyczne kolczyki, na przykład te wykonane z … kapsli od butelek i z nadrukiem roweru. Taki upominek szczególnie docenią miłośniczki jednośladów. Wielbicielkom stylu retro i molom książkowym przypadną zaś do gustu kolczyki w formie miniaturowych, pozłacanych książeczek. Taki akcent z pewnością rozweseli każdą stylizację. Poza tym można też postawić na efektowne kolczyki w kształcie kotów lub takie z nadrukiem żuczków. Jeśli dodamy, że wszystkie powyższe propozycje są wykonane ręcznie, to możemy być niemal pewni, że zachwycą jubilatkę. Więcej tego typu prezentów na 18. urodziny znajdziesz w decobazaar.com.

Designerski zegar

Oryginalnym i zabawnym prezentem na 18 okaże się także zegar, którego podstawę tworzy wykonany z drewnopodobnego tworzywa napis „Czas się poprawić” lub „Naginam czas”. Taka humorystyczna „sentencja” będzie dość wymownie brzmieć w pokoju każdego nastolatka. A kontrolowanie czasu, dzięki takiemu okazałemu i designerskiemu zegarowi będzie dużo przyjemniejsze.

 Coś do ubrania

W prezencie na 18. możemy też wręczyć jakiś zabawny element garderoby, dzięki któremu jubilat będzie się wyróżniał w tłumie. Jeśli jest fanem fast-foodów zabawnym prezentem będzie t-shirt z motywem hamburgera. Taka koszulka ze względu na swój charakter unisex może być noszona zarówno przez chłopców, jak i dziewczyny.

Innymi odzieżowymi propozycjami prezentów na 18. jest także męska bluza z nadrukiem „HOT” lub damska bluza w fluorescencyjnych kolorach i z aplikacją dość sympatycznej trupiej czaszki. Tymczasem propozycją dedykowaną tylko dla chłopców, którzy właśnie przekraczają próg dorosłości będą bokserki z umieszczonych na nim klimatycznym nadrukiem gwiaździstego nieba o wschodzie słońca.

Odjechany stolik kawowy

Nastolatkowie zwykle nie wyobrażają sobie życia bez spotkań ze znajomymi. Zamiast nieustannie wałęsać się  z nimi po mieście, wystarczy zorganizować w pokoju przytulny kącik, w którym zawsze, a szczególnie w przypadku niepogody, będzie można ich przyjąć. Doskonale w tym celu sprawdzi się stolik kawowy na kółkach, ale któremu daleko od zwyczajności, gdyż jest wykonany… z drewnianych palet. Taki prezent można śmiało wręczyć na 18. Niecodzienna forma i tworzywo sprawią, że będzie on się świetnie prezentował w każdym nowoczesnym wnętrzu.