Kto z nas nie kojarzy legendarnych już artystów z zespołu Red Hot Chili Peppers? Ich twórczość kojarzą praktycznie wszyscy, a ich najwięksi fani znają najsłynniejsze utwory na pamięć. Jak się okazuje, zespół już w tym roku zagości nad Wisło, przyjazd oczywiście zostanie przypieczętowany koncertem Papryczek. Nie ma co ukrywać, że będzie to niezapomniane wydarzenie, którego nie może sobie darować żaden prawdziwy fan światowego rocka! Zastanawiacie się kiedy i gdzie zagrają wasi ulubieni muzycy? Śpieszymy z odpowiedzią!

O trasie koncertowej słów kilka

Trasa koncertowa Red Hot Chili Peppers ma na celu promowanie ich najnowszego krążka – The Gateway, który został wydany przez wytwórnie Warner Bros w czerwcu ubiegłego roku. Producentami są Danger Mouse i Nigel Godrich. W kolekcji artystycznej „Red Hotów” jest to już jedenasty studyjny krążek. Pierwszy singiel, który promuje płytę – Dark Necessities, dostępny jest w sieci już od maja 2016 roku.

Jak się okazuje, płyta odbija się szeroki echem w środowisku muzycznym, zyskując coraz to przychylniejsze opinie krytyków.

„Najlepsze utwory jakie kiedykolwiek nagrali… Najwyższa półka nowoczesnego rocka.” – Rolling Stone

 

„„The Getaway” udowadnia, że wiekowi rockmani nie tylko świetnie czują się na scenie od ponad 30 lat, ale również są w stanie zwycięsko modernizować swoje utwory.” – USA Today

 

„Album dopracowany w najmniejszym szczególe – niczym rękodzieło w rękach czeladnika poezji – co dowodzi, że Red Hot Chili Peppers wciąż mają w sobie ogień i zapał do tworzenia.” – All Music

 

„Najlepszy album jaki do tej pory wydali.” – People

 

„To jest wyśmienity album… Zbiór najlepszych utworów, jakie powstały w tej dekadzie.” – Vulture

Jak widać, pochwałom i pozytywnym opinią nie ma końca, a to może sugerować tylko jedno – będzie to niezapomniany koncert jednego z największych światowych zespołów rockowych.

 

Daty, miejsca, koncerty, czyli gdzie i kiedy

Na koncert przyjdzie nam wybrać się do Krakowa, a konkretnie na stadion tamtejszej Cracovii, bo to na tym właśnie obiekcie będzie odbywać się ta niezapomniana impreza. Koncert promujący The Getaway odbędzie się 25 lipca 2017 roku – czyli całkiem niedługo.

Jak nietrudno się domyśleć, bilety na koncert światowej legendy rocka rozchodzą się nawet szybciej niż świeże bułeczki, dlatego jeżeli jesteś fanem dobrego brzmienia, powinieneś jak najszybciej zaopatrzyć się we własną wejściówkę na koncert Red Hot Chili Peppers. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć wejściówki na koncerty popularnych Papryczek –  sprawdź bilety na wydarzenie w alebilet.pl.