sklep modelarski ef3m.pl
Quadrocopter z kamerą

Zakupy w sieci cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Przez Internet kupujemy już praktycznie wszystko – od książek i filmów przez odzież i kosmetyki po akcesoria samochodowe czy sprzęt elektroniczny. Bardzo dynamicznie rozwija się rynek produktów dedykowanych dla dzieci i młodzieży, a jedną z jego części jest modelarstwo. Oczywiście prezentowany sklep modelarski ef3m.pl oferuje różne grupy produktów, modeli i sprzętu dedykowanego nie tylko dla dzieci, ale także dla hobbystów, amatorów podniebnych akrobacji nowoczesnymi dronami, prawdziwych miłośników historii oraz zapalonych kolekcjonerów.

Oferta sklepu modelarskiego ef3m.pl jest niezwykle bogata. Obejmuje wiele rodzajów urządzeń i akcesoriów wykorzystywanych w modelarstwie, a także różne modele dronów wraz z osprzętem wykorzystywanym do filmowania i fotografowania z przestworzy.  Sklep modelarski ef3m.pl to także możliwość kupna wielu materiałów modelarskich, dzięki którym można zbudować piękną makietę lub efektownie wykończyć wybrany model pojazdu, okrętu lub samolotu. Osoby zajmujące się modelarstwem dostaną tu również wiele rodzajów farb, klejów, wypełniaczy i taśm – podstawowych dodatków, bez których profesjonalnie wykonane modele nie mogą się po prostu obejść.

Sklep modelarski ef3m.pl stawia na nowoczesne modele urządzeń latających, stąd w ofercie znaleźć można modele latające dla początkujących oraz profesjonalne modele helikopterów, multikopterów i dronów o znacznym zasięgu i pułapie lotu. Jest to sprzęt, który może być dodatkowo wyposażony w wysokiej jakości kamery oraz tzw. gimbale, czyli urządzenia pozwalające sterować okiem kamery w czasie lotu. Wiele różnorodnych części pozwoli na złożenie niepowtarzalnego drona o doskonałych parametrach lotu lub umożliwi zastąpienie uszkodzonych element używanego quadrocoptera nowymi. Warto wspomnieć, ze oferta sklepu dotyczy również innych rodzajów modeli zdalnie sterowanych, przede wszystkim modeli samochodów.

Aby złożyć zamówienie w sklepie modelarskim ef3m.pl nie trzeba się rejestrować w systemie, co jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym, zwłaszcza dla nowych klientów. Wszystkie przesyłki są wysyłane praktycznie od ręki (dostawa większość produktów możliwa w terminie 1-2 dni od złożenia zamówienia). Dodatkowo sklep zapewnia bezpieczny system płatności online, a także możliwość realizacji zakupów w dogodnym dla klientów systemie sprzedaży ratalnej. Zamówione przez Internet produkty można również bez problemu odebrać w sklepie stacjonarnym zlokalizowanym w Warszawie przy ulicy Rechniewskiego 6. Ponadto wszystkie osoby kupujące przez Internet mają prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.