Sylwester- nie ważne czy samemu, czy z partnerem- warto przygotować plan na swoją wymarzoną zabawę. Każdego roku pojawia się ten sam problem, co robić w ten ostatni wieczór roku? Według wielu od tego jak wygląda Sylwester, zależy jak będzie wyglądał cały rok. Nawet jeśli nie wierzymy w przesądy, można pomyśleć nad tym jak tym razem będzie wyglądał…

Przygotowaliśmy kilka pomysłów na spędzenie Sylwestra- idealne zarówno dla singli jak i par:

  • Może w kinie?

Coraz częściej kina proponują maratony filmowe w ten ostatni wieczór w roku. Jest to idealna alternatywa dla miłośników kina lub fanów danego repertuaru. Sprawdzcie w kinach, w waszych miastach jakie atrakcje zapewniają w Sylwestra.

  • W góry…

Dla wszystkich aktywnych miłośników gór wyjazd w góry to super odskocznia od codzienności. Na taki wypad trzeba mieć dość gruby portfel, ale też można przeżyć niezapomniane chwile i przygody.

Prócz wędrówek można zdecydować się na spędzenie Sylwestra na stoku. Nawet jeśli dotychczas nigdy nie próbowaliście zimowego szaleństwa, może to idealny pomysł, aby rozpocząć postanowienia noworoczne przed 1 stycznia. Przy stokach coraz więcej otwartych jest szkół nauki jazdy na nartach lub snowboardzie.

  • Sylwester tematyczny

Jesteś fanem tenisa lub psychologii? A może masz inną swoją pasję? Może warto w tym wyjątkowym czasie zorganizować przyjęcie z ludźmi o podobnych pasjach. Wielu z nich można znaleźć na portalu http://na-kawe.net/ w którym ludzie z różnych miast, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania, mogą zbierać się w grupy i umawiać się na spotkania w realu. To duże ułatwienie dzięki wykorzystaniu nowych technologii. Można wspólnie z osobami o wspólnych zamiłowaniach wymyślić sposób na spędzenie Sylwestra, np. grając w siatkę lub szachy.

  • Zmiana otoczenia

Wyjazd w inne, może nieznane wcześniej dla nas miejsce jest to propozycja odejścia od tradycyjnej formy spędzania Sylwestra. Wcale nie musi zawsze oznaczać wysokich cen i sporego funduszu. Często różne firmy transportowe oferują tanie bilety last minute. Można także skorzystać z CouchSurfingu, czyli darmowej bazy noclegowej i bawić się z nowo poznanymi ludźmi.

  • Społecznie!

Chcesz zrobić coś innego niż zawsze? A może nie lubisz spędzać na siłę tego wieczoru imprezowo? Możesz zrobić coś dobrego dla innych, spędzając ten wyjątkowy czas z starszą, schorowaną sąsiadką, lub zgłaszając się jako wolontariusz- w szpitalu z chorymi lub w domu dziecka.