W niedzielę 15 września br. na kortach tenisowych Okęcie Tennis Club w Warszawie odbędzie się drugi tenisowy piknik rodzinny „Tajemnice podwodnego świata”. Dziecięce turnieje tenisowe, bezpłatne lekcje gry w tenisa w towarzystwie bajkowych postaci, dmuchańce, zjeżdżalnie, animacje – to tylko część atrakcji, które będą czekały na najmłodszych uczestników wydarzenia.

Bohaterowie bajek serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na sportową podróż do podwodnego świata fantazji podczas wspólnych tenisowych rozgrywek w ramach całodniowego Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się 15 września br. na kortach tenisowych OTC przy ulicy Radarowej 1, (róg ul. Hynka) na warszawskim Okęciu. Już od godziny 10:00 – tej rano na rodziców i dzieci będą czekać liczne atrakcje m.in. talentiady tenisowe zorganizowane przez trenerów OTC, lekcje tenisa dla poczatkujących, animacje, zabawy sprawnościowe, malowanie buziek i wiele innych.
Wstęp na imprezę jest wolny.

Tenisowe początki w towarzystwie bajkowych postaci z podwodnego świata
Organizatorzy wraz z bajkowymi postaciami szczególnie ciepło zapraszają wszystkich początkujących na pierwsze darmowe lekcje tenisa podczas imprezy. Natomiast dzieci zaznajomione już z tym sportem zachęcają do udziału w turniejach dla grup wiekowych – czerwonej do lat 8 oraz zielonej
do lat 10.
„Przygodę z tenisem można u nas zacząć w każdym wieku, gdyż prowadzimy zarówno przedszkole tenisowe dla dzieci od 4 lat, jak również szkolimy dorosłych pod okiem profesjonalnych trenerów.
To co łączy u nas wszystkie grupy wiekowe to z pewnością rad ość z pierwszych prób na korcie jak
i późniejszej gry w tenisa.” – powiedziała Marzena Pryzmont, właścicielka Okęcie Tennis Club
Partnerami pikniku są: Skok na Sok, Salad Story, Oriflame, Decathlon Okęcie, Coca cola, Dziecko w Warszawie oraz Babolat.
Rodzinny Piknik „Tajemnice podwodnego Świata” odbędzie się w niedzielę 15 września 2013r.
na kortach Okęcie Tennis Club, ul Radarowa 1 (róg ul. Hynka) w godzinach 10:00 – 19:00. Wstęp na imprezę jest wolny.
Szczegółowe informacje: www.otclub.pl
Joanna Szczegielniak
ATW Communications, tel. 662 171 896
e-mail: joanna.szczegielniak@atwcom.pl Martyna Adamska
ATW Communications, tel. 733 411 797
e-mail: martyna.adamska@atwcom.pl

Okęcie Tennis Club:
Okęcie Tennis Club to wyjątkowe miejsce na mapie stołecznych klubów sportowych. Obiekt dysponuje 6 kortami do gry w tenisa oraz 4 klatkami do gry w squasha. Na pierwszy plan wysuwają się idealne warunki treningowe oraz wykwalifikowana kadra. Oferta klubu jest niezwykle zróżnicowana co pozwala na dotarcie do dość szerokiego grona miłośników obu dyscyplin – poziom zaawansowania ani wiek nie stanowią granic.
TENIS
Główną dyscypliną Okęcie Tennis Club jest niewątpliwie tenis. Na potrzeby graczy oddaliśmy do dyspozycji trzy kryte korty ziemne, dwa kryte korty trawiaste oraz jeden odkryty kort trawiasty, który stwarza wymarzone warunki do gry w ciepłe dni.
Nowoczesne hale, sportowa atmosfera oraz grupa najlepszych szkoleniowców sprawiają, że grono naszych klubowiczów stale rośnie.
Gra w tenisa ma wiele zalet. To sport z tradycjami, który uprawiają całe pokolenia. Obcowanie z pasjonatami tej dyscypliny gwarantuje spędzenie czasu z ludźmi kulturalnymi, ambitnymi i zdyscyplinowanymi.
SQUASH
Squash to dość młoda dyscyplina, ale jej popularność rośnie błyskawicznie i zyskuje sympatyków głównie wśród młodych, ambitnych i aktywnych osób. Na kilkudziesięciu metrach kwadratowych można rozładować emocje z całego dnia i zadbać o kondycję w przyjemny sposób.
Oferujemy także szeroki wybór sprzętu sportowego (rakiety, piłki, owijki, odzież, specjalistyczne obuwie) zarówno do wypożyczenia jak i do zakupu.
Do dyspozycji naszych klientów
– 4 najwyższej jakości klatki squashowe amerykańskiego lidera – marki McWIL Courtwall, posiadających certyfikaty World Squash Federation (Światowej Federacji Squasha)
– wykwalifikowana kadra trenerska – starannie wyselekcjonowana z wąskiego grona specjalistów tej dyscypliny
– liga sqhasha (więcej na www.ligasquasha.pl )
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Klub intensywnie promuje grę w tenisa wśród najmłodszych. Do zabawy tym pięknym sportem zapraszamy już 4 letnie dzieci. Wykwalifikowana kadra gwarantuje, że przygoda z rakietą będzie dla wielu z nich pasją na całe życie.
Proponujemy:
– Szkolenia indywidualne i grupowe
– Dla najmłodszych Tenisowe Przedszkole