Porzucają za sobą bałagan, erotyczne zabawki, a nawet… znaki drogowe! Nocleg.pl przeprowadził ankietę wśród 3000 polskich partnerów portalu, z którego wyłania się obraz Polaka, zmory hotelarzy.

polacy-na-wakacjach

Pracownicy polskich hoteli do najbardziej nietypowych przedmiotów pozostawionych przez klienta zaliczają kulki do masażu mięśni kegla, zestaw wibratorów w walizce oraz aparat z pornograficznymi zdjęciami. Zdarzyły się też noże schowane w różnych częściach pokoju – pod poduszką, w szafie, łazience.

Polaki cebulaki?

– Pewien mężczyzna zostawił w hotelu stringi z bitą śmietaną i zniszczoną przez to pościelą. Najdziwniejsze, że facet później zadzwonił i poprosił o odesłanie stringów kochance. Potem nasz partner widział go z żoną i dzieckiem w sklepie z odzieżą – mówi Karolina Solis z Nocleg.pl.

Wśród pozostawionych przez Polaków przedmiotów są również telefony komórkowe oraz obrazki ze świętymi. Prawdziwym zaskoczeniem dla hotelarza było odkrycie w pokoju znaku drogowego. Zdarzają się również porzucone typowe gadżety wakacyjne, takie jak okulary słoneczne czy zostawiony przez przypadek dowód osobisty. Niektórzy zostawiają zabawki np. ponad 40-letni mężczyzna po wymeldowaniu się z pokoju zapomniał zabrać ze sobą resoraka. Co ciekawe, nie towarzyszyło mu żadne dziecko.

*

Nocleg.pl jest pośrednikiem w wynajmie miejsc noclegowych. Jego celem jest doprowadzenie do spotkania dwóch stron: gości poszukujących noclegu i właścicieli obiektów. W 2011 roku marka Szallas.hu została liderem na rynku węgierskim. Portal posiada w swojej ofercie małe apartamenty i luksusowe hotele – każdy może znaleźć coś dla siebie.