Cristiano Ronaldo, gwiazda piłki nożnej o światowej sławie, jest twarzą Herbalife Nutrition od 2013 roku. Obecnie firma ogłosiła przedłużenie współpracy sponsorskiej do 2021 roku.

Sportowcy sponsorowani przez Herbalife Nutrition stosują produkty firmy przed treningami i zawodami, w ich trakcie oraz do regeneracji po ich zakończeniu. W 2013 roku firma wprowadziła do oferty napój sportowy CR7 Drive z serii Herbalife24®, stworzony we współpracy z Cristiano Ronaldo.

„Cristiano to klasa sama w sobie, jeden z najbardziej podziwianych sportowców naszych czasów. Podziela nasze pełne zaangażowania podejście do odżywiania i aktywnego stylu życia. Wierzy w nasz cel – uczynienie świata zdrowszym i szczęśliwszym. To dlatego współpraca z nim jest tak wyjątkowa” – mówi Rich Goudis, CEO, Herbalife Nutrition.

W 2018 roku Cristiano Ronaldo, uznany za najsłynniejszego sportowca świata przez ESPN, będzie ponownie reprezentował Portugalię
na Mistrzostwach Świata. W swojej dotychczasowej karierze zdobył ponad 25 trofeów, w tym pięć ligowych i cztery w Lidze Mistrzów UEFA. Jest pięciokrotnym zdobywcą Złotej Piłki i czterokrotnym Europejskiego Złotego Buta. Należą do niego liczne rekordy, m.in. za największą liczbę goli strzelonych w rozgrywkach klubowych, Lidze Mistrzów UEFA, Mistrzostwach Europy UEFA i Mistrzostwach Świata FIFA.

„Herbalife Nutrition rozumie doskonale, jak ważne jest odżywianie dla osiąganych przeze mnie wyników – mówi Cristiano Ronaldo. – Współpraca z zespołem naukowców przy tworzeniu CR7 Drive sprawiła mi wielką radość. Stworzyliśmy napój sportowy, który dostarcza paliwa do treningów i wspomaga nawodnienie organizmu. To dla mnie zaszczyt, że mogę pomóc innym sportowcom z całego świata dostrzec, jak produkty odżywcze  mogą przełożyć się na lepsze wyniki”.

Herbalife Nutrition z dumą sponsoruje ponad 190 sportowców, drużyn i wydarzeń sportowych na całym świecie, co stanowi wyraz zaangażowania firmy w promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia połączonego z prawidłowym odżywianiem.