Zbliża się cykl imprez sportowych, na które czeka każdy fan siatkówki! Już niedługo rozpoczną się organizowane przez Polskę Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej. Pierwszy mecz odbędzie się 24 sierpnia 2017 roku na PGE Narodowym. Nie może Cię tam zabraknąć! Co warto wiedzieć o zbliżających się wydarzeniach?

Gdzie kupić bilety?

Można udać się do punktu sprzedaży biletów i z pewnością tam dostaniemy wejściówki na to wielkie wydarzenie. Jeżeli jednak nie mamy czasu na to, aby chodzić i szukać to warto zerknąć tutaj: https://www.alebilet.pl/bilety/mistrzostwa_europy_w_siatkowce_mezczyzn_polska_2017 . Sprzedaż internetowa biletów jest bardzo szybka i wygodna.

Co zabrać na mecz?

Bardzo istotne jest to, aby wziąć ze sobą wykupioną wejściówkę, która gwarantuje nam wejście na wybrany przez nas sektor i oczywiście miejsce na meczu. Niemniej ważny jest jednak dowód bądź inny dokument, który potwierdzi naszą tożsamość – może być to nawet legitymacja studencka. Pamiętajmy jednak o tym, że musi ona być ważna.

Czego brać nie wolno?

Aby nie zaskoczyło nas to, że jakaś rzecz zostanie nam zabrana bądź nie wpuszczą nas na wydarzenie powinniśmy sprawdzić wcześniej listę przedmiotów zabronionych, których wnosić ze sobą na imprezę nie wolno. Na pewno jednak będą to wszelkiego rodzaju noże, scyzoryki czy race. Czasami może zaskoczyć nas to, że nawet parasolki traktowane są jako rzeczy potencjalnie niebezpieczne i mogą zostać nam odebrane.

Jak kibicować?

Głośno! Przede wszystkim jednak z klasą. Wyzywanie innych, przekleństwa i groźby są zwyczajnie nie na miejscu i nie przyczyniają się do budowania atmosfery radości oraz zjednoczenia. Nasza drużyna ma czuć, że ją wspieramy, ale bez silnej presji. Cieszmy się zatem z sukcesów wspólnie, ale nie denerwujmy się w razie porażki. Ubierzmy stroje w barwach zespołu, któremu kibicujemy oraz zabierzmy ze sobą wszelkie przydatne dla kibica akcesoria. Niech będzie wesoło i radośnie! Mecze mają niepowtarzalną atmosferę, szczególnie te ważne. Dajmy się ponieść emocjom i bawmy się wspaniale wraz ze wszystkimi fanami sportu!

Gdzie odbywają się mecze?

Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn w 2017 roku organizowane są w pełni przez Polskę. Mecze odbędą się w Gdyni, Szczecinie, Krakowie, Katowicach oraz Warszawie (ceremonia i mecz otwarcia). Finał natomiast będziemy mieli okazję oglądać w krakowskiej Tauron Arenie.

Warto wiedzieć, że Eurovolley jest jednym z największych wydarzeń sportowych, dlatego właśnie każdy prawdziwy kibic powinien zjawić się na przynajmniej jednym z meczy. Atmosfery panującej na miejscu nie da się opisać ani wyobrazić –  trzeba ją po prostu poczuć.