Firma Nord Partner została nowym sponsorem Wschodzący Białystok Superligi Tenisa Stołowego. Umowa została podpisana na rok, z możliwością przedłużenia współpracy
o kolejne 12 miesięcy.

Z początkiem października do grona sponsorów Wschodzący Białystok Superligi Tenisa Stołowego dołączy firma Nord Partner. Nowy sponsor rozgrywek to instytucja finansowa, działająca w sektorze pośrednictwa ubezpieczeniowego.

Umowa podpisana 25 września, weszła w życie 1 października i będzie obowiązywała przez rok. Zawarta umowa jest pierwszym krokiem we współpracy pomiędzy Nord Partner, a Wschodzący Białystok Superligą. Wsparcie udzielone Superlidze, ma pomóc we wzmacnianiu wizerunku rozgrywek i popularyzacji tenisa stołowego w Polsce.

Mamy nadzieję, że współpraca z Ligą i kolejne sukcesy drużyn na arenie międzynarodowej przyczynią się do popularyzacji tej dyscypliny w Polsce i przysporzą jej kolejnych sympatyków – powiedział po podpisaniu Arkadiusz Sulich, z firmy Nord Partner – Cieszymy się, że nasza firma będzie miała udział w przyszłych sukcesach tenisa stołowego w Polsce, który z roku na rok zdobywa nowych sympatyków. Cenimy ducha walki i zdrowej sportowej rywalizacji. Jako firma stawiamy sobie zawsze najwyższe cele i dlatego postanowiliśmy aktywnie wesprzeć rozgrywki tenisa stołowego.

Zadowolenia nie ukrywają także przedstawiciele rozgrywek. Bardzo się cieszymy, że firma Nord Partner dołączyła do grona sponsorów Wschodzący Białystok Superligi. Z roku na rok budujemy markę rozgrywek i samej dyscypliny, dlatego wsparcie firmy o takim potencjale jest dla nas bardzo ważne – powiedział Dariusz Szumacher, prezes Superligi, i zarazem dodaje – Pojawienie się kolejnych sponsorów jest efektem pracy, którą wykonujemy. Staramy się budować markę Superligi, tak by była ona atrakcyjna zarówno dla kibiców jak i potencjalnych sponsorów.

Nord Partner to kolejna firma, która wspiera Superligę Tenisa Stołowego, obok miasta Białystok – sponsora tytularnego rozgrywek.

Spółka Polska Superliga Tenisa Stołowego gwarantuje najwyższy poziom rozgrywek tenisa stołowego mężczyzn. Powstała z inicjatywy klubów uczestniczących w zawodach najwyższego szczebla – ekstraklasy oraz Polskiego Związku Tenisa Stołowego.