Platforma wibracyjna Power Board marki Casada Health & Beauty zdobywa coraz większą popularność.

To sprytne urządzenie do treningu wibracyjnego pozwala na realizowanie dwóch rodzajów treningu: aktywnego  i pasywnego.
Trening aktywny to szybka i skuteczna metoda na spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji fizycznej oraz wzmocnienie i uelastycznienie całego ciała a także na poprawę przemiany materii. Z kolei trening pasywny wzmacnia ścięgna i stawy, zalecany jest najczęściej osobom starszym w celu poprawy ogólnej kondycji fizycznej i koordynacji psycho – ruchowej.

Największą zaletą Power Board jest niewątpliwie możliwość skrócenia czasu treningu o niemal połowę (platforma wzmaga intensywność treningu) przy zachowaniu tej samej efektywności ćwiczeń oraz możliwość  jej stosowania we własnym domu – to doskonałe rozwiązanie dla młodych mam, którym trudno wyrwać się z domu oraz dla wszystkich osób, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą uczęszczać na siłownię.

Platforma wibracyjna stanowi również doskonałe uzupełnienie treningu osób, uprawiających różne sporty – w szczególności takie, jak gimnastyka, rugby, lekkoatletyka, narciarstwo alpejskie oraz sporty siłowe. Dzięki niej można bowiem w prosty sposób poprawić wiele zdolności motorycznych ludzkiego organizmu. Ponadto trening wibracyjny wpływa również na polepszenie niektórych parametrów fizjologicznych ustroju. Z jego dobrodziejstw korzystają już m.in. Mariusz Pudzianowski czy Tomasz Brzeski.

Trening na Power Board