Glam-sport jest jednym z najbardziej kobiecych i nietypowych kierunków mody, który można z łatwością przestrzegać, wybierając produkty marki New Balance. Buty damskie, koszulki, bluzy, spodnie, spodenki, torby, plecaki oraz inne akcesoria oferowane przez New Balance, będą doskonałymi dodatkami do każdej kreacji w stylu glam-sport.

Czym jest styl glam-sport?

new balance buty damskieKażda kobieta bez trudności ubierze się zgodnie ze stylem glam-sport, nabywając artykuły zaprojektowane przez ekspertów New Balance. Buty damskie oraz ubrania tej marki są wspaniałymi elementami do takich kreacji. W ofercie tego producenta można znaleźć dużo odzieży, która spełnia podstawowe wymagania stylu glam-sport. A mianowicie, w asortymencie jest wiele artykułów, wykonanych w jaskrawych i atrakcyjnych kolorach, zdobionych kieszeniami, suwakami oraz innymi elementami dekoracyjnymi. Wszystkie te elementy są istotnymi cechami, odróżniającymi glam-sport od innych kierunków współczesnej mody. Chociaż zgodnie z zasadami glam-sportu kobieta może łączyć spodnie dresowe z obuwiem na obcasie, bardzo ciekawe alternatywy można znaleźć w ofercie New Balance, którą znajdziemy np. tu: https://e-megasport.com/zul_m_Buty-Damskie_New-Balance-1206.html. Buty damskie z kolekcji 247, 574, 996, Fresh Foam Zante oraz wielu innych, doskonale spełnią funkcję dodatków do stylu glam-sport.

Warto zwrócić uwagę na to, że styl glam-sport może być stosowany zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. W ubraniach, dopasowanych do siebie zgodnie z tą odmiana mody, można z łatwością wyjść do klubu, na spotkania towarzyskie oraz imprezy. Nowoczesne tkaniny syntetyczne, które zostały opracowane w celu zwiększenia komfortu podczas wysiłku fizycznego, wyglądają fantastycznie w kreacjach glam-sportu i są niezastąpionymi elementami tego stylu.

Ciekawe pomysły na wizerunek w stylu glam-sport

Wszystkie panie, które szczególnie zainteresowały się tym kierunkiem mody, mogą podpatrzeć ciekawe rozwiązania od takich światowych gwiazd jak Madonna i Jennifer Lopez. Poniekąd dzięki tym wokalistkom, w 2004 roku, moda na łączenie stylu sportowego ze stylem glamour stała się niezwykle popularna. Do tej pory glam-sport jest jednym z najbardziej atrakcyjnych nowoczesnych kierunków mody.

Bardzo powszechną kreacją w tym stylu jest zakładanie spodni sportowych z butami na szpilkach. Ciekawym pomysłem jest ubranie rajstop ze wzorem do spodenek zamiast spodni. W tym przypadku, zarówno spodnie jak i spodenki jak najbardziej można wybrać z oferty New Balance. Buty damskie sportowe również można zastosować do tego stylu. Na przykład, połączyć je można z sukienką w intensywnych kolorach albo z błyszczącą spódnicą. Jednak, uwagę należy zwrócić na takie kolory jak czarny, różowy oraz szary, a także na wszystkie materiały o efekcie metalicznym. Oczywiście, nie wolno zapominać o dżinsach, które są jednym z najlepszych dodatków do stylu glam-sport.

Bez wątpienia, torby i plecaki, oferowane przez New Balance perfekcyjnie podkreślą kreację, a także będą bardzo praktycznym elementem stylizacji.