Mroźna aura, 6 odcinków specjalnych, tysiące kibiców z całego kraju, topowi polscy kierowcy rajdowi i wyścigowi oraz wieńczące rywalizację Kryterium Asów na ulicy Karowej – to elementy, których na pewno nie zabraknie podczas 52. Rajdu Barbórka Warszawska. Tym razem aktualnych Mistrzów Polski Wojciecha Chuchałę i Sebastiana Rozwadowskiego wspierać będą REXONA i CLEAR.

Dla Wojciecha Chuchały i Sebastiana Rozwadowskiego warszawska impreza to nie tylko okazja do walki o jak najlepsze czasy, ale przede wszystkim możliwość, aby swoją jazdą kolejny raz podziękować wszystkim kibicom za wsparcie i gorący doping w ostatnich 12 miesiącach. Załoga w tej rajdowej kropce nad i sezonu 2014 wystartuje kultowym samochodem o potężnej mocy, Subaru Impreza 22b, dzięki któremu ściganie się na stołecznych oesach stanie się emocjonującym widowiskiem dla fanów sportu motorowego.

„Przyjeżdżamy zrobić tutaj wielkie widowisko i właśnie dlatego jedziemy fantastycznym samochodem, który budzi wielkie emocje w sercu każdego fana motorsportu. Podczas tej imprezy trzeba szukać czasu w poślizgach, jechać „efekciarsko”, dobrze się bawić, budować napięcie i właśnie w taki sposób będziemy chcieli podziękować za cały mijający sezon. – powiedział Wojciech Chuchała

“Rajd Barbórka, jak co roku wzbudza ogromne emocje wśród kibiców, ale nie mniejsze pośród zawodników. To swego rodzaju wisienka na torcie, którym był jakże udany dla nas sezon RSMP 2014. Zdobycie tytułu mistrzowskiego to spełnienie naszych marzeń, ale kolejne już czekają w kolejce, aby je realizować!  Wystartujemy fantastycznym samochodem, który wręcz prosi się, żeby jeździć bokami, bawić się nim i dzięki temu rozgrzewać naszą jazdą wszystkich, którzy będą nam kibicować w Warszawie, a także tym którzy dopingowali nas i wspierali w trakcie każdej z rund Mistrzostw Polski! Do zobaczenia na odcinkach!” – dodaje Sebastian Rozwadowski

W tym roku aktualnych Mistrzów Polski wspierają dwie marki z portfolio Unilever Polska: REXONA i CLEAR. Marki lokowane będą zarówno na samochodzie, w strefie serwisowej, jaki na banerach przy najważniejszych odcinkach rajdu.

 O MARCE REXONA

Niezależnie od tego, z jakimi wyzwaniami się mierzysz, większymi czy mniejszymi, antyperspiranty Rexona z technologią Motionsense, pomogą Ci stawić im czoła. Wiedząc, że możesz liczyć na dodatkową ochronę przed potem, nic nie stanie Ci na przeszkodzie, aby sięgać po więcej. Zawsze z uczuciem świeżości, zawsze z niezłomną pewnością siebie i zawsze w gotowości, by zadać sobie pytanie: „Na co jeszcze mnie stać?”

 O MARCE CLEAR

CLEAR to specjalistyczna linia szamponów przeciwłupieżowych dla kobiet i dla mężczyzn. CLEAR zwalcza 3 główne problemy skóry głowy: łupież, swędzenie, przesuszenie skóry. Swoje wyjątkowe działanie technologia zawarta w szamponach CLEAR zawdzięcza połączeniu skutecznego działania przeciwłupieżowego z indywidualną pielęgnacją skóry głowy i włosów.