Zimowe ferie czas zacząć! Zanim jednak wybierzemy się na rodzinną wycieczkę czy wyprawimy dzieci na obozy sportowe lub kolonie, warto zadbać o to, by najmłodszym amatorom zimy było ciepło i wygodnie nawet podczas największych szaleństw na śniegu.

Wypad na narty, wyścigi na miejskim lodowisku, a może spacery po zaśnieżonym lesie czy bitwa na śnieżki w pobliskim parku? Niezależnie od planów – dobrze zadbać o to, by oprócz wewnętrznej energii małych fanów ruchu na świeżym powietrzu ogrzewała też odpowiednia odzież – taka, która nie tylko nie pozwoli zmarznąć, ale i zapobiegnie przegrzaniu organizmu.

Maluchów rozochoconych białym puchem za oknem nie sposób upilnować. Tymczasem częste zmiany temperatury – wychodzenie rozgrzanym na mróz lub chwila bezruchu po energicznej zabawie na świeżym powietrzu – mogą skończyć się przeziębieniem. Można tego uniknąć wybierając odzież termoaktywną, taką jak kolekcja Thermo JUNIOR marki Brubeck.

W kolekcji Thermo JUNIOR znajdziemybluzy i spodnie przygotowane specjalnie z myślą o zimowych aktywnościach najmłodszych. To odzież typu 1st layer wykonana w technologii bezszwowej, z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny. Warstwa wewnętrzna szybko odprowadza wilgoć ze skóry nawet podczas intensywnej zabawy. Zewnętrzna warstwa chroni przed utratą ciepła, zapobiegając wyziębieniu organizmu dziecka. Struktura siatki w miejscach o wzmożonej potliwości wspomaga transport wilgoci, a wzmocnienia na łokciach, kolanach i biodrach pomagają uniknąć otarć i dodatkowo ocieplają. Bezuciskowe ściągacze przy nadgarstkach, szyi oraz na biodrach w przypadku bluzy, a także przy kostkach oraz w pasie w przypadku spodni ograniczają ryzyko przedostawania się zimnego powietrza pod dzianinę, dzięki czemu nasz maluch jest bezpieczny nawet podczas zabawy na mrozie czy wietrze. Dzianina jest antyalergiczna – nie powoduje uczuleń i podrażnień oraz bakteriostatyczna – hamuje powstawanie brzydkich zapachów. Dostępne wersje chłopięce i dziewczęce.

Teraz wybrane starsze modele odzieży z kolekcji Thermo JUNIOR są dostępne w SUPER CENIE! Promocyjną ofertę można znaleźć nahttp://brubeck.pl/pl/sklep?f[0]=field_super_cena%3A212

Tak przygotowani nasi mali amatorzy zimy z całą pewnością będą mogli w pełni korzystać z ulubionych aktywności, a my będziemy spokojni o ich zdrowie i wygodę.
Więcej na www.brubeck.pl