Kochasz sportowe emocje? To świetnie, bo my również! Obserwowanie sportowych zmagań Motoru Lublin to doskonała okazja na spędzenie czasu z przyjaciółmi i dostarczenie sobie adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Czasami jednak nie masz czasu na wyprawę po bilety do punktu sprzedaży. Co wówczas możesz zrobić? Odpowiedź jest prosta: zajrzyj na Ticketik!

Bilety i karnety

Za pośrednictwem innowacyjnej platformy internetowej Ticketik kupisz bilety i karnety na mecze klubu Motor Lublin szybko, wygodnie i bezproblemowo. Zapomnij o staniu w kolejce. Zapomnij o kombinowaniu, żeby „wyrwać się” z pracy i podjechać do kasy po bilety. Puść w zapomnienie negocjowanie ze znajomymi o to, czyja teraz kolej kupić dla Was wszystkich bilety i przede wszystkim miej pewność, że nigdy dla Was biletów nie zabraknie. Czy to naprawdę może być takie proste? Ależ tak, z Ticketik kibicowanie staje się jeszcze przyjemniejsze i prostsze.

 Komfort i oszczędność

Przede wszystkim zyskujesz możliwość komfortowego zakupu biletów w swoim domu lub gdziekolwiek w danym momencie jesteś, bez konieczności wykrawania czasu wolnego. Cały proces zakupu zajmie Ci kilka kliknięć. Na portalu Ticketik wystarczy, że wpiszesz do wyszukiwarki nazwę klubu i wszystkie wydarzenia z nim związane wyświetlą się przed Tobą jak na dłoni. Dzięki internetowej płatności nie musisz mieć przy sobie gotówki czy karty, a za sprawą członkowskiej Karty Kibica nie musisz się również martwić o przechowywanie swoich biletów. Służąca również za nośnik danych Karta przechowa za Ciebie wszystkie informacje niezbędne do wejścia na mecz. Tak, to takie proste! Co więcej, kluby, które współpracują z Ticketik chętnie oferują zniżki dla użytkowników portalu i umożliwiają zakup biletów i karnetów na mecze po atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

 Inne wydarzenia

Jeśli kibicujesz nie tylko Motorowi Lublin, ale i innym klubom, a nawet jeżeli po prostu chcesz wybrać się na jakieś wydarzenie kulturalne (np. na koncert muzyczny) – bilety znajdziesz również na Ticketik. Dzięki przejrzystej strukturze strony łatwo znajdziesz wszystkie informacje, a także być może inspirację do udziału w innym interesującym evencie.

 Zarejestruj się: http://ticketik.pl/#!/Register

Sprawdź ofertę biletów online: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenia/Wszystkie

grafika_10