Firma Chuango Technology podpisała umowę z Orange Business Services na dostarczanie kart SIM oraz łączność komórkową na najbliższe 3 lata. Chuango będzie korzystać z usług oferowanych przez Orange obsługujących standard zabezpieczeń w Europie, USA i Kanadzie. Współpraca firm będzie znacznie poprawiać jakość obsługi i bezpieczeństwo klientów Chuango.

Chuango specjalizuje się w bezprzewodowej technologii inteligentnego domu. Aby zapewnić sukces nowej linii produktu, firma potrzebowała nawiązać współpracę z firmą telekomunikacyjną, ekspertem od globalnej łączności. Produkty Chuango z zakresu bezpieczeństwa i automatyki wiążą się z prostą wizją, konstrukcją oraz niezawodnością systemu. Początkowo do produktów Chuango końcowi użytkownicy musieli wybierać własnego operatora sieci komórkowej aby w pełni korzystać z funkcjonalności sprzętu. Jednak dla nowego produktu premium firma zdecydowała się na zaoferowanie lepszej łączności na całym świecie korzystając z usług Orange.

 

Dzięki współpracy klient nie będzie musiał dodatkowo instalować karty SIM umożliwiającej łączność. Karta będzie już w zestawie, przez co skróci się czas uruchamiania i konfiguracji urządzenia.

 

„Potrzebowaliśmy partnera, który mógłby zapewnić łączność na całym świecie dla naszej gamy  urządzeń obsługującej bezpieczeństwo. Pracowaliśmy z Orange Business Services nad rozwijaniem naszej koncepcji Internetu Rzeczy i testowaliśmy go na wielu rynkach. Ulepszony interfejs użytkownika zapewni zintegrowaną sieć oraz pomoże nam osiągnąć nasze ambitne cele wzrostu na całym świecie „, mówi Ken Li, założyciel i CEO, Chuango.

 

„Urządzenia alarmowe Chuango są kluczowym elementem w rewolucji inteligentnego domu. Jest to szybko rozwijający się rynek, a liczba inteligentnych urządzeń domowych przewiduje się, że wzrośnie ponad trzykrotnie w ciągu najbliższych dwóch lat do ponad 1 mld euro na świecie w 2018 roku. Cieszymy się, że możemy wykorzystać naszą wiedzę dotyczącą Internetu Rzeczy do obsługi rosnącego globalnego biznesu Chuango „, mówi Patrick Sim, wiceprezes Orange Business Services Azji i Pacyfiku.