Wiodący, wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce – Virgin Mobile, właśnie rozpoczął wakacyjną promocję dotyczącą popularnego pakietu #BEZLIMITU w cenie 29 zł. Wcześniej jego użytkownicy mogli korzystać z 2GB szybkiego Internetu, natomiast przez wakacje będzie to 5GB.

Pozostałe usługi z pakietu będą niezmienne – nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz darmowe aplikacje (nie wykorzystujące pakietu danych), tj. Facebook, Messenger, Twitter, Gadu-Gadu, Ask.FM oraz Klub Virgin. Promocyjne pakiety można zakupić w terminie od 1 czerwca do 31 sierpnia.

– Internet dla naszych abonentów to bardzo ważna usługa, dlatego też zgodnie z hasłem „Bez umowy, bez limitu” chcieliśmy im zaoferować w wakacje trochę więcej swobody. To gorący okres – nie tylko za oknem, ale i w Internecie, który umożliwia dzielenie się wakacyjnymi wrażeniami i kontakt z bliskimi w czasie wyjazdów. W połączeniu z naszymi innymi aktywnościami, taka promocja jest wręcz naturalnym działaniem – komentuje Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.

Promocyjne pakiety można zakupić w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia.

***
Virgin Mobile to jeden z największych i najpopularniejszych operatorów telefonii komórkowej na świecie, będący częścią Virgin – międzynarodowej grupy inwestycyjnej, założonej w 1970 roku przez Sir Richarda Bransona. W Polsce firma pojawiła się w 2012 roku z ofertą usług prepaid na wyjątkowo konkurencyjnych warunkach. Korzystne pakiety bez limitu i bez umowy wpisały się już na dobre w świadomość setek tysięcy młodych osób, które oczekują od operatorów najwyższej jakości usług idących w parze z brakiem zobowiązań.

Na świecie, poza telefonią komórkową, Virgin Group z powodzeniem działa w tak różnych branżach jak muzyka, transport, turystyka, usługi finansowe, zdrowie i uroda. Pod marką Virgin działa ponad 300 różnych firm.

Więcej informacji na: www.virginmobile.pl

Kontakt dla mediów/agencja:
Marta Jechna
24/7Communication
marta.jechna@247.com.pl
Tel.: 502 414 482

Kontakt dla mediów/Virgin Mobile:
Ewelina Płoskonka
Ewelina.ploskonka@virginmobile.pl
Tel.: 799 155 555