Listwy antyprzepięciowe OFFICE marki EVER zostaną przeznaczone do wsparcia systemu zasilania w nowo otwartym centrum dystrybucyjno–logistycznym AB S.A., w Magnicach pod Wrocławiem. Firma EVER Sp. z o.o., polski producent specjalizujący się w rozwiązaniach zasilania awaryjnego, współpracuje z wrocławskim dystrybutorem już od dziesięciu lat.
listwa_ever_office

Nowa siedziba AB S.A. będzie miała jedne z najbardziej zaawansowanych rozwiązań logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Powierzchnia nowego budynku będzie aż 2,5-krotnie większa od powierzchni obecnej siedziby firmy, natomiast kubatura centrum powiększy się ponad pięciokrotnie. Już na etapie projektowym, spółka AB postawiła sobie za cel wybór rozwiązań gwarantujących zabezpieczenie dla najbardziej newralgicznych w centrum sprzętów. Wybór padł na produkty EVER.

 

AB S.A. chcąc zapewnić swoim pracownikom bezpieczeństwo oraz wysoki komfort pracy, szukało urządzeń niezawodnych oraz nowoczesnych. Ostatecznie wybór padł na rozwiązania podpoznańskiego producenta, firmy EVER. W centrum dystrybucyjno-logistycznym firmy AB zastosowano listwy OFFICE, które charakteryzują się niską awaryjnością oraz dwuczęściową konstrukcją, która gwarantuje większy komfort użytkowania – jeden element można pozostawić na podłodze, podczas gdy drugi ustawić na biurku. Znajdujący się w górnej części wyłącznik, umożliwia odłączenie zasilania również w części dolnej. Dwuportowa ładowarka USB pozwala na sprawne ładowanie smartfona lub tabletu. Listwa OFFICE wyposażona została także w diodę LED, sygnalizującą poprawność pracy ochrony antyprzepięciowej.