Hotel Mercure Karpacz Resort, położony u stóp Śnieżki, najwyższego szczytu Karkonoszy, obchodzi w tym roku 40. urodziny. Z tej okazji przygotował dla swoich gości liczne atrakcje i niespodzianki. Obchody tej okrągłej rocznicy rozpoczną się w lipcu i potrwają do końca roku.

Hotel zlokalizowany jest w Mercure Karpacz Resort - fasadamalowniczych Karkonoszach, blisko urokliwego centrum Karpacza. W trakcie 40-letniej historii trzykrotnie zmieniał swoją nazwę – początkowo, do roku 2009, znany był jako Orbis Skalny, później jako Mercure Karpacz Skalny, a obecnie nosi nazwę Mercure Karpacz Resort.

Hotel Mercure w Karpaczu przez 40 lat wpisał się w historię regionu. Zatrzymują się u nas goście z całej Polski oraz z zagranicy. Od wielu lat jesteśmy organizatorem cyklicznych wydarzeń, takich jak Zimowe Sympozjum Medycyny Ra
tunkowej i Intensywnej Terapii czy zlot sympatyków Harleya-Davidsona. Usługi naszego hotelu od lat nagradzane są certyfikatem doskonałości przyznawanym przez popularny portal Trip Advisor. Jesteśmy również laureatem nagrody Best Hotel Award
– mówi Anna Pitek, Dyrektor ds. Sprzedaży w hotelach Mercure Karpacz Resort oraz Mercure Jelenia Góra.

Jubileuszowe atrakcje

Obchody 40. urodzin hotelu rozpoczną się już 1 lipca podczas Wieczoru Muzycznego. Odliczanie czasu do tej daty można śledzić na facebookowym fanpage’u Mercure Karpacz Resort – wraz ze startem kampanii pojawi się tam również specjalny konkurs dla internautów, w którym do wygrania będzie zaproszenie dla dwóch osób na Bal Sylwestrowy organizowany w hotelu.

Do końca roku na odwiedzających czekać będą liczne niespodzianki. W lobby pojawi się Księga Gości z kolażem zdjęć prezentującym hotel na przestrzeni ostatnich 40 lat oraz z pamiątkowymi wpisami. Zainteresowani będą również mogli zamieścić swój komentarz w przygotowanej na tę okazję pamiątkowej księdze. W ofercie hotelowego butiku pojawią się gadżety z nadrukowaną „40” – kubki, smycze, breloczki oraz długopisy, a w restauracji obowiązywać będzie wyjątkowe menu „czterdziestolecia”. Odświeżone zostaną dania sprzed lat. Dodatkowo w ramach limitowanej serii „40” dostępne będą urodzinowe drinki oraz kawa i desery.

Ważną rolę w życiu hotelu odegrała współpraca z Muzeum Sportu i Turystyki, która trwała od początku jego istnienia. Z tego względu w długi listopadowy weekend zagości tu tematyczna wystawa prezentująca historię wspólnych działań. Zwieńczeniem obchodów 40-lecia Mercure Karpacz Resort będzie Bal Sylwestrowy, którego motywem przewodnim będzie tytuł piosenki, znanej z serialu „Czterdziestolatek” – „Czterdzieści lat minęło” .

Mercure Karpacz Resort – oferta

Trzygwiazdkowy hotel w Karpaczu należy do sieci AccorHotels. W swojej ofercie posiada 146 odnowionych komfortowych pokoi oraz dwa luksusowe apartamenty. Wszystkie wyposażone są w telewizję z kanałami satelitarnymi, radio, telefon oraz posiadają dostęp do internteu. W restauracji serwowane są dania kuchni regionalnej, polskiej oraz międzynarodowej. Goście mogą skorzystać także z bogatej oferty zabiegów w Centrum Wellness&Fitness, w którym znajdują się m.in. kryty basen, sauna i jacuzzi. Hotel przygotował również propozycję dla grup biznesowych – do dyspozycji są cztery sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt.

Lato pod Śnieżką w promocyjnej cenie

Obecnie w hotelu Mercure Karpacz Resort goście mogą skorzystać ze specjalnej letniej promocji na pobyt trzydniowy (cena: 1 212 zł) oraz siedmiodniowy (cena: 2 667 zł) dla dwóch osób. Oferta obejmuje m.in.: zakwaterowanie w przytulnym pokoju, obfite śniadania, kolacje, opłatę parkingową, szereg atrakcji dla dzieci oraz miłośników aktywnego wypoczynku.

Oferta promocyjna obowiązuje w dniach: 24.06-31.08.2016

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: www.mercure.com