Startup Fest jest corocznym konkursem organizowanym przez Agorę. W obecnej odsłonie wzięło udział prawie 250 projektów. Po wstępnej selekcji w grze pozostało ich 150.
W drugim etapie wyłoniono 60 najlepszych projektów. Większość z nich zasłużyło, żeby znaleźć się w finale. Po kilku dniach zaciętych dyskusji i trudnych wyborów, wyłoniono w końcu finałową dwudziestkę.

Wśród Najlepszych z najlepszych znalazł się również bardzo ciekawy projekt PetBondCare.
Jest to aplikacja skierowana do miłośników i właścicieli psów.
Większość ludzi kocha swoje czworonogi, jednak do tej pory nie miała możliwości wyszukiwania w jednym miejscu ważnych informacji dotyczących zdrowia czworonogów, ich wychowania, dzielenia się w prosty sposób swoimi doświadczeniami czy wyszukiwania restauracji i hoteli przyjaznych psom oraz dogodnych miejsc na spacery.
Aplikacja PetBondCare tworzona przy współpracy firmy DBMS Sp. z o. o. – bazy danych i marketing automation, zapewnia to wszystko i z całą pewnością ułatwi życie wszystkim osobom kochającym i pragnącym jak najlepiej zaopiekować się swoimi pupilami.

Liczne Jury Konkursu doceniło możliwości jakie stawia przed użytkownikami projekt PetBondCare. Oby więcej takich ciekawych pomysłów. Z pewnością będziemy trzymali kciuki i wyczekiwali kolejnych aplikacji.