Carlton_Stark_walizka_duża_679pln open-bag-l trak-lock trolley-l wheel-l

Marka Carlton prezentuje nową linię walizek inspirowaną futurystyczną architekturą wielkich miast.

Postęp, nowoczesność i nieposkromiona energia. Na wakacje w tętniących życiem wielkich miastach z roku na rok decyduje się coraz więcej osób. Ci, którym bliska jest futurystyczna stylistyka bez wahania wybierają kosmopolityczne metropolie jako kierunek swoich podróży. A jeśli wakacje w „mieście przyszłości” to tylko ze stylową walizką Carlton Stark.

Pełnia minimalizmu. Model Stark wyróżnia prosta i precyzyjna linia. Elegancji dodają chłodne, metaliczne barwy. Nie tylko wygląd walizek zasługuje na uwagę, ale i ich jakość. Zostały wykonane z wytrzymałego i lekkiego poliwęglanu, odpornego na uszkodzenia czy zarysowania.

Walizki są wyposażone w zamek zabezpieczający TSA oraz system i-TRAK® z unikalnym kodem identyfikacyjnym, dzięki któremu łatwiej znaleźć zagubiony bagaż. Model Carlton Stark posiada także trwałe podwójne kółka oraz solidną rączkę. Walizki są dostępne w trzech rozmiarach, w kolorach granatowym, czarnym i brązowym. Sugerowane ceny: 569 PLN (mała), 629 PLN (średnia) i 679 PLN (duża).

 

http://www.carltonpolska.pl/

https://www.facebook.com/Carlton.Luggage

 

O marce:

Carlton to jeden z kluczowych światowych producentów walizek i akcesoriów podróżnych. Marka powstała w 1976 roku w Londynie i jest dostępna w ponad 60 krajach. Jej produkty są odzwierciedleniem brytyjskiego poczucia estetyki. Cechuje je wysoka jakość, ciekawa kolorystyka i oryginalne wzornictwo.