Górskie widoki i kąpiele w wodach termalnych, to najlepszy sposób na wakacyjny wypoczynek. Zachęca do tego promocja przygotowana przez Termy BUKOVINA i Polskie Koleje Linowe.

Kontakt z przyrodą, ruch oraz relaks w wodzie – połączenie tych aktywności pomaga w osiągnięciu stanu całkowitego odprężenia. Dla wielu zaskoczeniem będzie fakt, że miejscem, które idealnie łączy te możliwości są Tatry. To właśnie tutaj turyści mogą korzystać ze specjalnej oferty, którą przygotowały Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej we współpracy z Polskimi Kolejami Linowymi. Jej rezultatem jest możliwość zakupu biletu łączącego kąpiel w basenach termalnych z wjazdem koleją na Kasprowy Wierch. Zachętą do jego zakupu jest specjalna, promocyjna cena.

Przebywanie w wodzie termalnej doskonale niweluje zmęczenie. Szczególnie jeśli woda ta cechuje się wysoką mineralizacją, a taka właśnie znajduje się w Termach BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej. Kontemplacja pięknych górskich krajobrazów zmniejsza reakcję na stres, wycisza, a jednocześnie pobudza siły witalne. Warto łączyć aktywności w górach i w wodzie, gdyż przynosi to doskonałe rezultaty w postaci głębokiego odpoczynku i pełnego odprężenia” – wyjaśnia Monika Wiercioch, koordynator SPA BUKOVINA.

Przygotowana przez Termy BUKOVINA oraz Polskie Koleje Linowe akcja promocyjna pod hasłem „Dwie atrakcje na wakacje” rusza 16 lipca b.r. Od tego dnia turyści będą mogli zakupić bilet łączony uprawniający do skorzystania z dwóch atrakcji – pakietu obejmującego kąpiel w Termach BUKOVINA oraz przejazd góra-dół koleją linową na Kasprowy Wierch. Bilet ten ma specjalną, obniżoną cenę, co oznacza dla turystów korzyść w postaci atrakcyjnej oszczędności.

Bilet promocyjny obejmie możliwość dwuipółgodzinnej kąpieli w basenach kompleksu Termy BUKOVINA oraz wjazd góra-dół w wybranym dniu i godzinie koleją linową na Kasprowy Wierch (wjazd ok. 20 minut, pobyt na szczycie ok. 100 minut i zjazd ok. 20 minut). Bilet na wjazd koleją na Kasprowy Wierch, na określony dzień i godzinę (bez konieczności stania w kolejce stacji w Kuźnicach), można zakupić bezpośrednio w kasach Term BUKOVINA, kasach i Biurach Obsługi Klienta PKL, w biletomatach PKL oraz online na www.termabukowina.pl i www.pkl.pl. Udogodnienia te pozwalają z wyprzedzeniem zaplanować podróż i zaoszczędzić czas oraz pieniądze na inne przyjemności.

Cena biletu łączonego normalnego Termy BUKOVINA + wjazd góra-dół koleją na Kasprowy Wierch wynosi 119 zł, a ulgowego 89 zł.

Szczegóły www.termabukowina.pl oraz www.pkl.pl

Termy BUKOVINA to największy w Polsce kompleks basenów termalnych i jeden z najnowocześniejszych tego typu ośrodków w Europie. To miejsce dla osób pragnących przyjemnie spędzić czas, chcących odpocząć i zaczerpnąć sił tkwiących w wyjątkowej, bogatej w minerały, dobroczynnej wodzie Term BUKOVINA. Termy BUKOVINA są laureatem pierwszego miejsca w kategorii Najlepsze Baseny Termalne i Aquaparki w Polsce w tegorocznej edycji plebiscytu SPA Prestige Awards 2015.

plakat A1 Termy Bukovina
Termy BUKOVINA. Najgorętsze miejsce w Tatrach