Carlton_Riviera_gora Carlton_Riviera_kolka Carlton_Riviera_mala_479pln Carlton_Riviera_tyl

 

Gorący piasek, orzeźwiająca kąpiel w morzu, zero trosk. To już najwyższy czas by pomyśleć o tegorocznych wakacjach. Nowa oryginalna walizka Carlton Riviera idealnie wpasuje się w klimat radosnego urlopu na słonecznym wybrzeżu.

Ekscentryczny wzór morskiej fali na walizce? Ci, którzy kochają wakacje nad wodą i, nie da się ukryć, zdecydowanie wolą być w centrum uwagi, mogą już zacierać ręce z radości. Riviera to walizka dla ludzi oryginalnych i przebojowych. Przykuwająca wzrok morska grafika to swoisty manifest tych, którzy uwielbiają wodne szaleństwa i których sercu, także poza sezonem, bliski jest wakacyjny luz.

Błękitny nadruk przypominający wodny wir to nie jedyne odniesienie do fal. Struktura walizki jest inspirowana falami kolistymi, które powstają np. przy wrzuceniu kamienia do wody. Taka konstrukcja zapewnia większą wytrzymałość walizki. Na trwałość modelu wpływa także zastosowany materiał – lekki i odporny na uszkodzenia poliwęglan.

Nietuzinkowy bagaż w kolorze bieli i błękitu jest dostępny w trzech rozmiarach. Wszystkie walizki posiadają zamki TSA oraz system kółek „TouchNGo”, umożliwiający lżejsze i sprawniejsze przesuwanie.

Najbardziej „letnia” z aktualnej kolekcji brytyjskiej marki Carlton walizka, od połowy czerwca będzie dostępna w polskich sklepach. Kto narzeka na brak ciekawych produktów na naszym rynku, wreszcie poczuje satysfakcję. W sprzedaży będą trzy rozmiary. Mała walizka ma kosztować 479 PLN, średnia 529 PLN, zaś duża 569 PLN.

 

https://www.facebook.com/Carlton.Luggage

http://www.carltonpolska.pl/