Jeśli uwielbiasz zwiedzać różne zakątki Polski i nie tylko, kochasz spacery po górach, często wybierasz się nad jeziora czy morze, ogólnie – jesteś typem podróżnika, z pewnością również lubisz gadżety. O jakich nie możesz zapomnieć?

1.Powerbank

Z pewnością podczas podróży wiele czasu spędzasz w miejscach, w których nie masz dostępu do prądu. Nie chcesz pewnie jednak, żeby w najmniej odpowiednim momencie rozładował się Twój telefon – chcesz mieć kontakt z bliskimi, dostęp do internetu czy możliwość robienia zdjęć, dzięki którym będziesz mieć możliwość powspominać w domu wspaniałą wycieczkę. Dlatego też nie możesz zapomnieć o zabraniu ze sobą powerbanku – dzięki niemu w każdym miejscu, choćby był to górski szczyt, naładujesz swój smartfon.

2. Selfie stick

Hit ostatnich lat, bardzo chętnie zabierany przez wiele osób w każde możliwe miejsce. Dzięki temu gadżetowi Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej niezapomniane, a do tego bez najmniejszych problemów zrobisz doskonałą fotkę sobie i wszystkim towarzyszącym Ci osobom, bez konieczności proszenia o to obcych osób.

3. Scyzoryk

Niezawodny od lat, szczególnie dla miłośników wycieczek w góry. Tam zawsze zachodzi potrzeba, żeby coś przyciąć, otworzyć czy też przygotować sobie coś do jedzenia. Dobry scyzoryk spełni wszystkie te funkcje. Przyda się również podczas wycieczek nad jezioro czy plenerowych koncertów.

4. Przenośny ekspres do kawy

Miłośnicy kawy z pewnością będą zachwyceni możliwością napicia się swojego ulubionego napoju niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Przenośny ekspres nie jest wymagający ani trudny w użyciu. Wystarczy go napompować, wlać do wnętrza gorącą wodę (którą można podgrzać choćby przy pomocy przenośnej kuchenki lub z termosu) i dołożyć pakiet sprasowanej kawy. Dzięki temu gadżetowi nawet w środku lasu będzie można rozkoszować się ulubionym napojem. Propozycją niskobudżetową będą kubki reklamowe z EasyB2B, oczywiście z odpowiednim nadrukiem. Któremu podróżnikowi nie przyda się kubek?

5. Wielofunkcyjna latarka

Tak, jak najbardziej istnieje taka. Posiada wbudowany zegar, z możliwością ustawienia budzika, nie trzeba więc polegać tylko na telefonie. Ma do tego wbudowany kompas, dzięki któremu można zawsze sprawdzić, czy podąża się w odpowiednim kierunku oraz szkło powiększające oraz miarkę.