Pod koniec 2017 roku na terenie wzgórza zamkowego rozpoczęła się obszerna inwestycja, która nie tylko pozwoli poznać hotel Zamek Gniew**** na nowo, ale także będzie odpowiedzią na dynamiczną sytuację w branży eventowej oraz rosnące oczekiwania sektora MICE.

 

W kwietniu 2018r. do dyspozycji Gości oddana została kręgielnia oraz klub „Karczma Zamkowa”, a dotychczasowa baza noclegowa zwiększyła się o dodatkowe 17 apartamentów zamkowych. W każdym z nich przeplata się średniowieczny klimat zamkowy z nowoczesnym wyposażeniem gwarantując komfortowy wypoczynek Gości.  Z początkiem maja tego roku możliwości konferencyjno-bankietowe wzrosną o dodatkowe 300m2 powierzchni w postaci namiotu przy głównej restauracji hotelowej. We wnętrzach zamku powstanie również kameralna restauracja serwująca autorskie dania Szefa Kuchni Mariusza Gachewicza. Z końcem wakacji, na terenie zamku uruchomiony zostanie kompleks rekreacyjny z basenem oraz gabinetami odnowy biologicznej.

W trakcie realizacji inwestycji nie zapomniano także o dzieciach – najmłodsi Goście hotelu będą mogli skorzystać z bawialni o powierzchni ponad 120m2, która przystosowana będzie również do organizacji animacji i przyjęć jak na przykład urodziny.

 

 

Hotel Zamek Gniew**** to resort zamkowy usytuowany na malowniczym wzgórzu nad Wisłą w mieście Gniew w województwie pomorskim. Od ponad 25 lat z sukcesem organizuje konferencje i eventy pośród zamkowych murów, dając swoim Gościom okazję na połączenie spotkań integracyjno-biznesowych z niezwykłą przygodą w przeszłość poprzez organizację biesiad i pokazów rycerskich na poziomie niespotykanym w innych miejscach Polski. Ponad to, dzięki dużej powierzchni zewnętrznej jaką dysponuje wzgórze zamkowe, hotel Zamek Gniew**** jest idealnym miejscem do organizacji wszelkich imprez outdoorowych, a zadaszona przestrzeń dziecińca pozwala na organizację dużych i wymagających eventów.