Takie atrakcje czekały na blogerów w Gdyni. Pod koniec lipca AccorHotels przygotowało niezapomniane preludium do See Bloggers, największego zjazdu blogerów w Polsce.

See Bloggers to największy ogólnopolski festiwal blogerów odbywający się w malowniczej nadbałtyckiej scenerii. W tym roku, oprócz głównych wydarzeń, uczestnicy mogli zrobić sobie zdjęcia ze specjalną makietą łóżka AccorHotels i gadżetami. Niektóre fotografie nagrodzono voucherami do wybranych hoteli. Blogerzy zjedli również wspólną kolację w hotelu Mercure Gdynia z widokiem na Bałtyk.

Drugi konkurs zorganizowany w trakcie festiwalu polegał na odnalezieniu voucherów ukrytych na terenie konferencji See Bloggers. Szczęśliwcy mogą dzięki nim spędzić weekend lub zjeść kolację w wybranym hotelu w całej Polsce. Zdjęcia z imprezy można znaleźć na Instagramie, wpisując #AccorHotels oraz #SeeBloggers.

Makieta łóżka, a także kosz z gadżetami powędrowały do Warszawy, gdzie mieszkańcy stolicy będą mogli zrobić sobie podobne zdjęcie.

Wcześniej AccorHotels zorganizowało konkurs dla blogerów fotograficznych w Warszawie i Poznaniu, którzy fotografowali panoramy miast z dachów hoteli.

Zdjęcia udostępnione przez accorhotels.com.