Apartament z panoramą miasta czy niewielki pokój z wygodnym łóżkiem? Gdzie Twój zwierzak czułby się najlepiej i co spodobałoby mu się najbardziej? Zrób zdjęcie pupila inspirowane wizytą w hotelu i wygraj wyjątkowe nagrody.

Czy jest coś zabawniejszego niż fotografowanie swojego zwierzaka? Wszyscy, którzy uwielbiają uwieczniać oryginalne pozy, ciekawe miny i wyjątkowe zabawy swoich pupili, mają szansę pokazać je światu i wygrać cenne nagrody. Wystarczy wziąć aparat, poprosić ulubieńca o wdzięczne zapozowanie i opublikować zdjęcie na Instagramie.

Hotele Accorhotels to miejsca przyjazne dla zwierząt, które są przecież niezwykle wymagającymi gośćmi. Wyjątkowy konkurs Accorhotels polega na samodzielnym wykonaniu zdjęcia swojemu zwierzakowi, które będzie inspirowane hasłem konkursowym „Z pupilem w hotelu #accor4pets”, i dodanie go ze swojego profilu na Instagramie z hashtagiem #accor4pets. Na zdjęciu należy oznaczyć profil Accorhotels Polska www.instagram.com/accorhotels_polska/

Nagrodą główną w konkursie są dwuosobowe vouchery weekendowe z opcją PET Bed&Breakfest do następujących hoteli:

  • Mercure Gdynia Centrum
  • Novotel Poznań Malta
  • Ibis Warszawa Stare Miasto
  • Novotel Kraków City West
  • Mercure Cieszyn

Zapoznaj się z regulaminem konkursu, wykorzystaj swoją fantazję, predyspozycje pupila i spędź wyjątkowy weekend w jednym z największych polskich miast!

Jeśli planujesz podróż ze zwierzakiem, sprawdź hotele, gdzie będziesz mógł zabrać swojego pupila.

Organizatorem konkursu jest www.accorhotels.com.