Kokpit luksusowego samochodu przypomina nowa wyszukiwarka Last Minute Navigator, którą udostępnił  Traveplanet.pl największy polski multiagent turystyczny. Wyszukiwarka jest tak szybka jak decyzje o wylocie na wakacje w ostatniej chwili.

 

Wyszukiwarka obejmuje wyloty z polskich lotnisk na najbliższe trzy tygodnie. Nawigacja jest przejrzysta i intuicyjna. Wyjazd można zaplanować według wielu kryteriów: standardu hotelu, lotnisk wylotowych, standardu wyżywienia, długości pobytu, ceny za osobę a nawet temperatury w jakiej chcemy spędzić urlop. Przy cenie wyjazdu możemy od razu sprawdzić o jaką kwotę została obniżona cena wycieczki oraz skalę przeceny.

Oferty można segregować według wszystkich powyższych kryteriów. Wyszukiwarka błyskawicznie sprawdza dostępność i od razu przekierowuje na stronę rezerwacyjną Travelplanet.pl. Specjalny widet informuje ile osób aktualnie przegląda oferty last minute.

– Odsetek Polaków, korzystających z ofert last minute wciąż jest bardzo duży – zauważa Radosław Damasiewicz, dyrektor marketnigu Travelplanet.pl. – Z myślą o nich stworzyliśmy to przejrzyste narzędzie. Last Minute Navigator to największy zestaw ofert renomowanych touroperatorów.  Turysta w jednym miejscu znajdzie przegląd ofert największych sprawdzonych kilkudziesięciu biur podróży, z  którymi współpracujemy. I w kilka kliknięć zarezerwuje sobie wakacje. Bo Last Minute Navigator to narzędzie równie szybkie jak decyzja o wyjeździe na last minute.

 

 

TRAVEPLANET.PL

Największy polski multiagent w turystyce sprzedający przez Internet, Call Center oraz Punkty Obsługi Klienta ofertę starannie sprawdzonych, największych polskich organizatorów wyjazdów. Jednocześnie ma w swojej ofercie bilety lotnicze, hotele, ubezpieczenia podróżne oraz umożliwia wynajem samochodów w dowolnym miejscu na świecie. Pierwsza firma e-commerce na warszawskiej GPW, która obsłużyła ponad pół miliona klientów, jest laureatem platynowego trofeum „NAGRODA FAIR PLAY”.

Najlepszy serwis rezerwacyjny według portalu interaktywnie.pl, który w 2013 r. sporządził ranking w oparciu o oceny ekspertów branży internetowej. W 2012 roku po raz trzeci Travelplanet.pl zajął pierwsze miejsce w rankingu sklepów internetowych (turystyka) Money.pl, Gazety Wyborczej oraz serwisu Wyborcza.biz. W latach 2008-2011 w Rankingu Sklepów Internetowych Wprost i Money. pl strona internetowa www.travelplanet.pl została uznana za najlepszą w kategorii turystyka. W 2010 roku kapituła konkursu Najwyższa Jakość Quality International przyznała spółce tytuł Laureata oraz Złote Godło w kategorii QSERVICES — usługi najwyższej jakości. Portal travelplanet. pl został także laureatem Złotego Godła w konkursie Laur Klienta 2010, w kategorii sklepów internetowych — turystyka.