Maj to pierwszy prawdziwie wiosenny miesiąc i jednocześnie zwiastun lata. To zatem najlepsza pora, aby nieco odpocząć i zadbać o siebie, a tym samym przygotować się do nachodzącej pory roku. Jak to zrobić? Na przykład korzystając z relaksujących i pielęgnacyjnych zabiegów w SPA. Specjalny pakiet przygotował Zamek Topacz Resort & Art SPA pod Wrocławiem.

Długi, majowy weekend to doskonała okazja do wyjazdu za miasto. Dla tych, którzy chcieliby połączyć go z odpoczynkiem w SPA, Zamek Topacz przygotował wyjątkowy pakiet pobytowy, który pozwoli na chwilę zapomnieć o zgiełku miasta i odpocząć w urokliwym, podmiejskim resorcie.

Relaks w SPA

Długi weekend w Zamku Topacz to przede wszystkim chwile spędzone na pielęgnacyjnych i relaksacyjnych zabiegach. Dla tych, którzy chcieliby poczuć się jak nowo narodzeni, eksperci SPA przygotowali peeling całego ciała, masaż pianą oraz warsztaty z saunowania, połączone z degustacją zielonych koktajli oraz świeżo wyciskanych soków.

Pysznie w restauracji

Dla swoich gości Zamek Topacz zaplanował również uroczystą kolację z 5-daniowym menu degustacyjnym. Do każdego posiłku zostaną podane wina, pochodzące z wyselekcjonowanych winnic, także wina polskie z regionu Dolnego Śląska. Będzie zatem nie tylko smacznie, ale i bardzo lokalnie.

A po kolacji…

Weekend w Zamku Topacz upłynie gościom nie tylko na relaksie i degustacji smakowitych dań, ale będzie również bardzo aktywny. Oprócz porannych warsztatów jogi w sobotę i niedzielę, obiekt zachęca także do korzystania z basenu, kortów tenisowych ora gry w golfa.

Więcej informacji na temat pakietu, znaleźć można na stronie http://www.zamektopacz.pl/majowe_przebudzenie_

Zamek Topacz położony jest jedynie 20 minut od centrum Wrocławia i międzynarodowego lotniska Copernicus, 2 km od autostrady A4 i obwodnicy miasta w miejscowości Ślęza.