lublin
Wspaniała wiadomość dla mieszkańców Lubelszczyzny! Lublin zostaje połączony z aż 13 kolejnymi miastami w ramach trzech nowych linii Lublin – Poznań, Lublin – Łódź oraz Lublin – Wrocław. Jest to drugi etap współpracy partnerskiej z BP Tour, dzięki czemu na platformie integrującej przewoźników autokarowych jest już dostępnych 6 długodystansowych linii realizowanych przez przewoźnika z Lublina. Sprzedaż biletów startuje już dziś, 7 października na kursy realizowane od 13 października. Bilety w cenach od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej są już dostępne na www.PolskiBus.com.

„Połączenia, które oferujemy mieszkańcom Lublina cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To dla nas najlepsza motywacja, aby cały czas rozwijać naszą wspólną ofertę. Dziś mam przyjemność ogłosić, że do siatki połączeń PolskiBus.com zostają włączone trzy nowe trasy, które będą realizowane we współpracy z naszym lubelskim partnerem, firmą BP Tour. Zachęceni dotychczasowym sukcesem wprowadzamy na naszą stronę internetową kolejne bardzo atrakcyjne kierunki, w tym 8 zupełnie nowych miast. Są to popularne ośrodki z rozbudowaną ofertą edukacyjną i turystyczną, dlatego jestem pewien, że każdy znajdzie coś dla siebie”. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Do siatki połączeń PolskiBus.com zostają włączone trzy nowe linie:
• B4 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Łódź – Turek – Konin – Września – Poznań
• B5 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Piotrków Trybunalski – Bełchatów – Wieluń – Wieruszów – Wrocław
• B6 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Łódź

Podróżujący na każdej linii będą mieć do dyspozycji po jednym kursie dziennie w każdą stronę. Połączenia będą realizowane przez autokary Mercedes Tourismo 350. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.