Kwiatowa pielęgnacja z miodem ManukaSeria produktów o kuszącym kwiatowym zapachu, intensywnie nawilżająca i odżywiająca skórę dzięki zawartości Miodu Manuka.

Lekka konsystencja – intensywne nawilżenie

Okryj się zapachem wiosennych nowozelandzkich kwiatów za sprawą nowej limitowanej serii kosmetyków do pielęgnacji ciała New Zealand Flowers. Odkryj aksamitne masło i mleczko do ciała oraz intensywnie nawilżające kremy do rąk, które pokryją Twoją skórę delikatnym i zmysłowym zapachem egzotycznych kwiatów Manuka, Pohutukawa, Harakeke, Kowhai i Puriri.
Uwaga ilość produktów ograniczona.

NF Hand & NailIntensywnie nawilżająca kwiatowa kuracja do rąk i paznokci z miodem Manuka 100ml – Kuracja nawilżająca do dłoni i paznokci o zachwycającym kwiatowym zapachu łączy w sobie właściwości Miodu Manuka i masła Shea.
Stworzona została na bazie nawilżającego Miodu Manuka, odżywczego masła Shea, olejku ze słodkich migdałów oraz ekstraktu z nowozelandzkich kwiatów takich jak Manuka, Pohutukawa, Harakeke, Kowhai i Puriri. W połączeniu z Prosiną wzmacnia i uelastycznia płytkę paznokci. Pozostawia skórę miękką i delikatną.

 

NF Hand CremeKwiatowy krem do rąk z miodem Manuka 85 ml – Idealny produkt dla wrażliwej skóry dłoni. Krem bogaty w pełen witamin miód Manuka, olej z nagietka lekarskiego, tworzący barierę ochronną na skórze wosk pszczeli oraz ekstrakt z nowozelandzkich kwiatów. Idealny produkt zabezpieczający dłonie przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Przyspiesza regenerację skóry i chroni przed powstawaniem mikrourazów np przy pracy w ogrodzie.

 

 

FLBLAksamitne mleczko do ciała o kwiatowym zapachu z miodem Manuka 250ml – Intensywnie nawilża skórę ciała pozostawiając na niej delikatny zapach nowozelandzkich kwiatów. Mleczko bogate w miód Manuka, olejek ze słodkich migdałów, łagodzący podrażnienia Aloes oraz ekstrakt z nowozelandzkich kwiatów sprawia, że skóra staje się gładka, miękka i pokryta delikatnym zapachem. Zawarty olejek ze słodkich migdałów jest składnikiem bogatym w witaminy A, B i E

 

 

NF Body Butter slimKuszące zapachem, kwiatowe masło do ciała z miodem Manuka 195ml – Masło do ciała o niezwykle kuszącej linii zapachowej z limitowanej serii Wild Ferns Flowers Odżywcze masło do ciała o kuszącym zapachu kwiatów Nowej Zelandii wzbogacone o dobroczynne właściwości Miodu Manuka, masła Shea oraz ekstraktu z nowozelandzkich kwiatów. Bogate w regenerujące i nawilżające właściwości sprawia że Twoja skóra stanie się miękka, gładka i nawilżona. Masło zawiera także wartościowy Aloes, masło kakaowe, olejek ze słodkich migdałów oraz wosk pszczeli stanowiący naturalną barierę ochronną dla skóry, pozwalając jej równocześnie oddychać.

 

źródło:

LOG Sp. J. Generalny Przedstawiciel PARRS Products w Polsce

ul. Sienkiewicza 1; 42-600 Tarnowskie Góry

tel. 32 258-36-07 e-mail biuro@parrs.pl