• Już dziś, 27 października, PolskiBus.com otwiera nowy kalendarz na podróże od 16 grudnia do 10 stycznia
• Tysiące biletów w cenach rozpoczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację są już dostępne na stronie internetowej www.polskibus.com
• Dwie nowe linie i nowe miasta na trasie Warszawa – Kołobrzeg uruchomione we współpracy
z Mobilis Group
• Nowe terminy podróży obejmują również wszystkie linie partnerskie Żak Express, AlbatrosBUS, Garden Service, BP Tour, Mobilis Group, Ideal Travel, Arriva

PolskiBus.com ma dla Państwa wspaniałą wiadomość, na którą wszyscy czekali! Już dziś został uruchomiony nowy kalendarz na podróże pomiędzy 16 grudnia a 10 stycznia. To niesamowita okazja do zaplanowania świątecznych oraz sylwestrowych wyjazdów w fantastycznych cenach rozpoczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Wszystkich pasażerów zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej promocji, bilety można rezerwować już teraz na stronie www.PolskiBus.com.

„Otwarcie nowego kalendarza to niepowtarzalna okazja, aby w atrakcyjnych cenach zarezerwować świąteczną, rodzinną podróż, wyjechać na Sylwestra do jednej z europejskich stolic lub wybrać się na narty w styczniowy długi weekend. Dla wielu osób jest to najważniejszy i najpiękniejszych okres w roku więc nie ma na co czekać, ponieważ bilety w elektryzujących cenach już od 1 zł znikają w ekspresowym tempie”. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Nowością w nowym kalendarzu są dwie nowe linie otwarte we współpracy z firmą Mobilis Group. Będą one łączyły Warszawę z Kołobrzegiem, a każdego dnia Podróżujący będą mieli do dyspozycji kalendarz_polskibus-comłącznie 2 kursy. Autokary będą zatrzymywały się na przystankach w Warszawie, Płocku, Toruniu, Bydgoszczy, Pile, Wałczu, Połczynie – Zdroju i Kołobrzegu. Pierwsze kursy rozpoczną się już 4 listopada 2016 r.

Przypominamy także, że dzieci do lat 6 podróżują z PolskiBus.com do końca roku za 0 zł! Jedyny koszt to 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Pełny regulamin akcji promocyjnej dostępny jest TUTAJ.