INFOGRAFIKA_Zakopane
Warszawa, Zakopane, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Lublin, Kraków czy Katowice – między innymi te miasta znalazły się w wyjątkowym przewodniku „Magazynie AccorHotels”. To pierwsze vademecum po najciekawszych zakątkach kraju, tworzone przez sieć hoteli, w celu promowania polskich miast.

Ile plaż jest w Trójmieście i muzeów w Poznaniu? Jakie są najszczęśliwsze miejsca w Warszawie? I ile galerii sztuki można odwiedzić w Katowicach? Na wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź w „Magazynie AccorHotels”, stworzonym z myślą o tych, którzy chcą odkrywać kraj nad Wisłą.

W „Magazynie AccorHotels” znajdziemy m.in. infografiki o polskich miastach, ciekawostki z nimi związane, przegląd najciekawszych miejsc, które warto zobaczyć, informacje o muzeach, galeriach, trasach rowerowych, kinach czy zabytkach.

„Magazyn AccorHotels” ma za zadanie zachęcić Polaków do podróżowania po kraju i odkrywania jego walorów przyrodniczych, kulturalnych, architektonicznych i nie tylko. Chcemy pokazywać najpiękniejsze zakątki, inspirować i udowadniać, że po Polsce można podróżować z pasją  – mówi Ewa Filipowicz, e-commerce and social media manager w AccorHotels.

Oprócz treści i infografik prezentujących najwspanialsze atrakcje Polski w „Magazynie AccorHotels” można znaleźć artykuły na temat hotelowego savoir-vivre’u, poznać historie zebrane przez hotelowych pracowników i odkryć hotelowe tajemnice.

Infografiki udostępnione przez Magazyn AccorHotels.