Crown Piast Hotel & Park będący Partnerem nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego „Pod mocnym Aniołem” na podstawie powieści Jerzego Pilcha ma zaszczyt zaprosić na premierę, która odbędzie się 10 stycznie 2014 roku w Krakowie.

Nowy film Wojciecha Smarzowskiego zapowiadany jest, jako „wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru opowieść o nałogu i o miłości”. – Chciałbym, by przez pierwszą część filmu widz się świetnie bawił, przez następną czuł narastające zażenowanie, a na koniec, żeby przerażony milczał – powiedział reżyser podczas konferencji prasowej 14 maja 2013 roku, która odbyła się w Crown Piast Hotel & Park w Krakowie.

Nasz hotel miał zaszczyt gościć plejadę polskich aktorów i znakomitego reżysera „Pod mocnym Aniołem” przez cały czas kręcenia zdjęć. Wszyscy po skończonej pracy mogli oderwać się od codziennych spraw i zafundować sobie relaks w naszym SPA oraz odpocząć w przepięknym ogrodzie. Z początkiem stycznia ponownie będziemy gościć członków ekipy filmowej oraz aktorów, którzy wezmą udział 10 stycznia 2014 roku w premierze filmu. Nad komfortem pobytu członków ekipy czuwać będzie zespół pracowników Crown Piast Hotel & Park.

Kilka słów o filmie:

“Pod Mocnym Aniołem” to opowieść o powolnym upadku człowieka spętanego nałogiem, niełatwej, momentami tragicznej walce o przetrwanie, zwątpieniu, nadziei, kolejnym upadku, wielkiej determinacji aż po światełko w tunelu w postaci odwzajemnionej miłości do kobiety, która jest ostatnią szansą na powrót do normalności i wyzwolenie się z potwornej choroby. Film, który oprócz niekwe­stionowanych walorów artystycznych, wielkich emocji, niezwykłych przeżyć wizualnych, ma ogromne przesłanie społeczne. To projekt, który niewątpliwie wywoła skrajne opinie, od zachwytu do potępienia za swą bezwzględ­ność, prawdę, która boli i jest niechętnie akceptowana.

Kilka słów o hotelu:

Crown Piast Hotel & Park to wyjątkowe miejsce, oaza spokoju otoczona ogrodem w angielskim stylu, znajdująca się zaledwie 10 minut jazdy od centrum Krakowa. Wszystkie pokoje w Crown Piast Hotel & Park są przestronne i klimatyzowane, a ich wnętrza zdobią meble w klasycznym stylu. Każdy pokój dysponuje bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i wyposażony został w zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telewizor LED z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.
Film z konferencji prasowej można obejrzeć tutaj.

 

Kontakt dla mediów:
Karolina Kosek
PR Manager

______________________________

Crown Piast Hotel & Park*****
ul. Radzikowskiego 109
31-342 Kraków
Tel: (+48) 12 683 28 04
Fax: (+48) 12 683 26 65
www.HotelPiast.pl
pr@hotelpiast.pl