Szczecińskie centrum edukacyjne Expert Kursy to bardzo doświadczona firma wspierająca edukację osób w każdym wieku. Proponowane tu kursy językowe i przedmiotowe od lat wspierają rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych. Podstawą działalności centrum jest nauka języków obcych, wśród których jest język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski i włoski. Naukę na przykład angielskiego rozpoczynają tu już półroczne maluchy, które potem przez wiele lat mogą doskonalić swoje wcześnie zdobyte kompetencje językowe.

Angielski i inne języki obce nauczane są w Expercie w sposób indywidualny lub w małych kameralnych grupach ułatwiających ćwiczenie umiejętności leksykalnych. Jak na Szczecin, centrum oferuje naprawdę zróżnicowaną ofertę, którą wzbogaca co roku, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Wśród najliczniejszych grup uczących się tutaj języka znajdują się uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, a zwłaszcza średnich, którzy mogą tu liczyć na porządną powtórkę i kompetentne przygotowanie do zbliżającej się matury z języka obcego.

Oprócz nauki języków Expert organizuje również liczne kursy przedmiotowe, w tym także przygotowujące do zdania egzaminu dojrzałości. Niezależnie czy chodzi o język polski, matematykę, chemię czy historię, czy jest to poziom rozszerzone czy podstawowy, tutaj każdy maturzysta znajdzie skuteczną pomoc w przygotowaniach do egzaminów.

Dzięki pracy lektorów i nauczycieli z Experta już wielu młodych ludzi nauczyło się władać językiem obcym, pomyślnie zdało egzaminy gimnazjalne i maturalne oraz dostało się na wymarzone studia.