Każdy, kto uwielbia podróże doskonale wie, że nie muszą one kosztować majątku – w wiele miejsc można się udać niezwykle tanim kosztem. W szczególności, jeśli chodzi o loty – jeśli się wie, w jaki sposób szukać, za kilkadziesiąt złotych można wybrać się w dowolne miejsce. Gdzie więc warto sprawdzać?

Wyszukiwarki lotów

Wyszukiwarek, które porównają ceny lotów kilku linii lotniczych jest bardzo wiele. Dzięki temu można mieć porównanie, jak dużo jesteśmy w stanie zaoszczędzić, wybierając dany lot. Będziemy również na bieżąco z wszystkimi promocjami, które są organizowane, warto więc regularnie sprawdzać w wyszukiwarkach, czy nie pojawiła się ciekawa, tania oferta. Kto wie – może dzięki temu niespodziewanie wybierzesz się w podróż, która nie była planowana? Dodatkowo wiele z wyszukiwarek podpowiada również, gdzie można znaleźć tani nocleg, wszystko więc można znaleźć w jednym miejscu.

Blogi podróżnicze

Doskonałe miejsce nie tylko na znalezienie taniego przelotu, ale również na pomysł na ciekawą wycieczkę. Śledząc blogi podróżnicze, możemy czerpać wiedzę od osoby, która zwiedziła sporo ciekawych miejsc, doskonale więc wie, w jakim czasie możemy natknąć się na najlepsze promocje, gdzie najlepiej ich szukać, a także do jakiego kraju możemy się wybrać niezwykle tanim kosztem.

Bissole.pl

Jest to strona internetowa firmy zajmującej się organizacją podróży służbowych i wyjazdów motywacyjnych. Oprócz oferty, prezentuje również treści, z których możemy dowiedzieć się, gdzie najlepiej jest zarezerwować hotel, dlaczego i w jaki sposób warto się ubezpieczyć przed podróżą – w jednym miejscu znajdziemy mnóstwo przydatnych informacji. Przeglądając najnowsze, promocyjne loty (tutaj: http://bissole.pl/newsy/) będziemy mogli również zmienić swoje plany wakacyjne – zamiast szukać konkurencyjnej ceny w jednym, konkretnym kierunku możemy dowiedzieć się również, do jakich krajów są obecnie najbardziej korzystne finansowo przeloty, być może więc zainteresujemy się spędzeniem urlopu w miejscu, którego wcześniej nie braliśmy pod uwagę.

Facebook

Facebook również jest idealnym miejscem do poszukiwania tanich przelotów. Można znaleźć mnóstwo fanpage’ów, na których użytkownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Dzięki temu można zawsze być na bieżąca z najświeższymi promocjami, a do tego być może poznać ciekawe osoby, z którymi spędzi się lot.