W dzisiejszych czasach upragniony urlop wykorzystujemy do maksimum. Rzucamy się w wir sportów ekstremalnych, wędrujemy po pięknych miejscach lub po prostu wylegujemy się na leżaku. Bez względu na to jednak, jak spędzamy czas, czyhają na nas drobne nieprzyjemności. Warto szybko im zaradzić, by nie psuć sobie wakacji. To ważne zwłaszcza w sytuacji, gdy wyjeżdżamy całą rodziną – np. z dziećmi i dziadkami. Jeśli chcemy bezstresowo cieszyć się wypoczynkiem, wrzućmy do wakacyjnej apteczki niezawodny środek – UniGel, który rozwiąże większość naszych problemów.

Kiedy na wakacjach szukamy wrażeń, nie zawsze da się uniknąć drobnego wypadku, nawet gdy staramy się być ostrożni: możemy ciut za długo zabawić na słońcu, nastąpić boso na szkło, oparzyć się od grilla czy zlekceważyć wszędobylskie komary. Bardziej narażone są pełne energii dzieci, one też mocniej przeżywają otarte kolano czy skaleczony palec. Podobnie ludzie starsi – częściej się dekoncentrują, mają z kolei zwyczaj bagatelizowania swoich dolegliwości. Na szczęście w aptekach pojawił się nowy unikalny środek UniGel Apotex, szybko rozprawiający się z wszelkiego rodzaju ranami i uszkodzeniami skóry, przyspieszający nawet dwukrotnie ich gojenie.

Na pewno zastanawiałaś się nie raz, czy rzeczywiście jeden preparat może być dobry „na wszystko”. Innowacyjny UniGel udowadnia, że tak. To produkt profesjonalny i wielozadaniowy, co ciekawe – sprawdzony już dawno w warunkach klinicznych, w leczeniu szpitalnym, gdzie aplikowany jest na rany pooperacyjne i poporodowe, poważne oparzenia, przewlekłe owrzodzenia (związane np. z niewydolnością krążenia i tzw. stopą cukrzycową), odleżyny.
Chrzest bojowy w takich warunkach gwarantuje skuteczność przy lżejszych kontuzjach, a takie właśnie przytrafiają się nam czasem w domu czy na wakacjach. Dlatego producent zdecydował się udostępnić ten leczniczy preparat, jako niezawodny i bezpieczny, w powszechnej sprzedaży bez recepty.

UniGel znacząco łagodzi ból, usprawnia gojenie się wszelkich ran, zapobiega powstawaniu strupów i blizn, sprawia, że te ostatnie są mniej widoczne. Można go stosować na każdą część ciała i bez ograniczeń wiekowych – jest bezpieczny zarówno dla noworodków, jak ludzi w wieku podeszłym, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, nadaje się dla kobiet w ciąży i karmiących mam.

Co bardzo istotne, nie ma przeciwwskazań do stosowania UniGelu z innymi lekami czy przy jakichkolwiek schorzeniach, gdyż jego wielkocząsteczkowa struktura uniemożliwia przenikanie preparatu do organizmu i wchodzenie w jakiekolwiek interakcje. UniGel działa wyłącznie na ranę i w jej obrębie, utrzymując właściwe ph, temperaturę i wilgotność w uszkodzonym miejscu. Wchłania nadmierny wysięk z rany i wiąże wolne rodniki tlenowe powstające w procesie zapalnym, czego „nie potrafi“ nawet najlepszy opatrunek hydrożelowy.

Dlaczego właśnie UniGel?

  • kupisz go w aptece bez recepty, w najdogodniejszym dla twoich potrzeb opakowaniu (5g lub 30g)
  • możesz go stosować równocześnie ze wszystkimi innymi lekami, bez względu na wiek i ogólny stan zdrowia
  • masz gwarancję szybkiego gojenia i natychmiastowej ulgi w bólu
  • jest niezawodny i niezbędny przy wszelkich typach zranień i uszkodzeń skóry, nawet poważnych: zadrapaniach, otarciach, skaleczeniach otwartych, oparzeniach termicznych i po opalaniu, ukąszeniach owadów, opryszczce i innych problemach skórnych
  • ma przyjazną konsystencję żelu i łatwo się aplikuje

Dlatego, jesli nawet jesteś przywiązana do tradycyjnego składu swojej domowej czy podróżnej apteczki, w tym roku koniecznie dorzuć do niej UniGel Apotex. Nie zawiedzie cię w żadnej sytuacji i szybko przekonasz się, w czym jest lepszy od innych środków. UniGel to gwarancja bezpiecznych wakacji i beztroskiego uśmiechu całej rodziny.