Hotel Ossa w Rawie Mazowieckiej czekają duże zmiany. Dotychczas hotel znany był jako jedno z największych i najlepiej przystosowanych Centrów Konferencyjnych na terenie województwa łódzkiego. Teraz może wsławić się czymś innym, ponieważ zmienia profil na mniej biznesowy, a bardziej rodzinny.

Wraz ze zmianą właścicieli w Hotelu Ossa przeobraża się także profil działalności. Obiekt dotychczas stanowił przede wszystkim Centrum Konferencyjne, nastawione na potrzeby Gości biznesowych. Na miejscu dostępne są duże sale audytoryjne i konferencyjne, a także bardziej kameralne i luksusowe sale spotkań.

Hotel przyjazny dzieciom

Najwyraźniej jednak charakter biznesowy obiektu to nie wszystko co ma on do zaoferowania. Obecnie nowa dyrekcja planuje przeistoczyć Ossę w hotel przyjazny rodzinom z dziećmi, który już teraz oferuje różnego rodzaju udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych. W hotelu mieści się już między innymi strefa zabaw Ossa Kids oraz plac zabaw na świeżym powietrzu.

Hotel Ossa to największy obiekt hotelarski nie tylko w samej Rawie Mazowieckiej, ale także w okolicy. Łatwo zrozumieć, dlaczego nowi właściciele planują wprowadzenie zmian i przystosowanie obiektu do klientów indywidualnych i ich potrzeb. Piękna okolica zachęca do wakacji i coraz więcej osób decyduje się spędzić tu urlop całą rodziną. Dlatego wszystkich zainteresowanych ucieszy z pewnością decyzja zarządu hotelu, który krok po kroku przemienia Ossę w idealne miejsce na rodzinny wyjazd.

Warto śledzić ich poczynania i przekonać się samemu o wprowadzanych nowościach. Może się okazać, że Ossa wyprzedzi w popularności konkurencję z całego regionu. Nie byłoby w tym nic dziwnego – wnioskując po poziomie jaki hotelarze osiągnęli tu w kwestii organizacji wydarzeń biznesowych, widać iż potrafią stanąć na wysokości zadania.

Oferta dla rodzin

Zachęcamy do zapoznania się z obecną ofertą Hotelu Ossa, jednak przypominamy iż już niedługo będzie można się spodziewać zupełnie nowych pakietów i udogodnień. My na pewno będziemy śledzić wszystkie zmiany – polecamy to również Wam.