Chcesz zobaczyć Wielki Kanion albo spróbować przejść Wielki Mur Chiński? A może nawiązać nowe kontakty biznesowe z partnerem z Kazachstanu lub Indii? Aby to zrobić, oprócz paszportu potrzebny jest jeszcze jeden bardzo ważny dokument. Wiza – bez niej nie będzie można wjechać do żadnego z tych i wielu innych krajów.

Jeszcze ponad 80 państw wymaga od Polaków wiz. Podróżując do jednego z tych krajów sam paszport nie wystarczy. Bez wizy nie można przekroczyć granicy danego państwa.

Aby uzyskać wizę należy zadbać o to odpowiednio wcześniej przed planowanym wyjazdem i wybrać jej rodzaj – turystyczną, biznesową, tranzytową lub innego typu związanego z celem pobytu. W zależności od kraju, do którego chcemy się udać, czas oczekiwania na wizę różni się. Najczęściej trwa to od jednego do kilku lub kilkunastu dni. Trzeba także pamiętać o kosztach. Wydanie wizy to oddzielny wydatek. Nierzadko wymagane jest także ubezpieczenie na czas podróży.

Oprócz ważnego paszportu, wśród dokumentów powinien zleźć się wniosek wizowy. Jeżeli nie będzie on prawidłowo wypełniony, zgłoszenie o wizę zostanie odrzucone. Do wniosku należy dołączyć prawidłowo wykonane zdjęcia. Każdy kraj ma swoje własne wymagania i trzeba się do nich dostosować. Jedynie prawidłowe ich spełnienie spowoduje pozytywną weryfikację w procesie ubiegania się o wizę.

Często  ubieganie się o wizę wcale nie jest proste i szybkie. Ważny paszport, prawidłowo wypełnione dokumenty, zdjęcia, wizyta w ambasadzie lub konsulacie – to wszystko wymaga odpowiedniego i starannego przygotowania, a także zajmuje wiele czasu. Tak bardzo cennego zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Dlatego aby go zaoszczędzić i mieć „spokojną głowę” podczas ubiegania się o wizę, warto zaufać profesjonalistom i skorzystać z usług Centrum Wiz w Business Promotion EXPO.

Centrum Wiz zapewnia osobom aplikującym o przyznanie wizy do różnych krajów , że ich dokumenty zostaną prawidłowo wypełnione, a wizę otrzymają na czas. W serwisie internetowym CentrumWiz.pl można sprawdzić które kraje wymagają wiz i jakie należy spełnić wymagania, aby je otrzymać. Szybkość i bezpieczeństwo działania, gwarancja realizacji i atrakcyjne ceny – to właśnie CentrumWiz.pl.

Jeżeli chcesz wyjechać do kraju wymagającego wizy, skontaktuj się z CentrumWiz.pl. Wspólnie wybierzecie odpowiedni rodzaj wizy. Otrzymasz pomoc przy wypełnieniu wniosków i innych dokumentów, które następnie dostarczysz do siedziby firmy osobiście lub kurierem. Twoje zgłoszenie trafi do ambasady lub konsulatu. Po rozpatrzeniu wniosku, paszport wraz z wizą trafią do Ciebie.

Więcej informacji na temat wiz można uzyskać na stronie CentrumWiz.pl, gdzie możesz skorzystać z formularza zgłoszeniowego lub maila. Informacje uzyskasz także dzwoniąc pod numer 22 101 29 02.

Właścicielem i operatorem serwisu Centrumwiz.pl jest firma Business Promotion EXPO Sp. z o.o. świadcząca usługi pośrednictwa wizowego.

Business Promotion EXPO Sp. z o.o.
Modlińska 61
03-199 Warszawa

centrumwiz-60