Nie każdy z nas przepada za zimą – niskie temperatury, padający śnieg lub deszcz, plucha i brak słońca powodują, że o tej porze roku często mamy pogorszone samopoczucie. Nie musisz jednak wcale spędzać zimy w Polsce – możesz wybrać się tam, gdzie pogoda jest piękna także o tej porze. Gdzie zaczerpnąć słońca zimą?

Wystarczy tylko kilka godzin lotu, aby z zimowej Polski przenieść się do raju, gdzie można zrzucić ciężką kurtkę i ubrać koszulkę z krótkim rękawkiem, a nawet bikini lub kąpielówki. Nie trzeba przy tym wcale sporej sumy, ponieważ można wyjechać do miejsca, gdzie zimowe wakacje wcale nie są takie drogie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Madera

Ta malownicza wyspa należąca do Portugalii znana jest ze swojej pięknej pogody panującej na niej przez cały rok – z tego powodu zyskała sobie miano wyspy wiecznej wiosny, ponieważ temperatury rzadko kiedy spadają tu poniżej 20 stopni Celsjusza.

Kambodża

To z kolei propozycja na bardziej egzotyczny wyjazd. Ten kraj znajdujący się w Azji Południowo-Wschodniej zachwyca swoim orientalnym szykiem i tajemniczością – wystarczy tylko wspomnieć o kompleksie świątyń Angkor Wat.

Cypr

Cypr w okresie zimowym to propozycja dla miłośników zwierzania starożytnych zabytków. W tym okresie można wygodnie odwiedzać znajdujące się tu miasta i zakątki, aby poznawać skarby starożytnego świata.

Tajlandia

Rajskie plaże i słoneczna pogoda Tajlandii na pewno przypadną do gustu osobom lubiącym leniwy wypoczynek.

Teneryfa

Ta piękna wyspa należąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich również zimą zachowuje swój urok, chociaż lepiej nie kąpać się wtedy w oceanie. Czeka jednak mnóstwo propozycji na wycieczki.

To tylko kilka propozycji na wyjazd zimą – jeżeli potrzebujesz słońca, ale nie masz wystarczających oszczędności, pomoże ci GetBucks.com – serwis internetowy oferujący pożyczki pozabankowe przez internet. Dzięki GetBucks.com można otrzymać pieniądze jeszcze tego samego dnia, dlatego nie musisz odkładać wtedy swoich marzeń o wyjeździe

wakacyjnym. Szybkie pożyczki pozabankowe przez internet czekają na ciebie już teraz!