Odwiedzając tak ciekawe, bogate kulturowo i duże miasto jak Olsztyn, nie można się obyć bez właściwego transportu. Coraz większa liczba turystów, a także osób przyjeżdżających do stolicy województwa warmińsko-mazurskiego z powodów zawodowych, zdaje się w tym względzie na usługi wypożyczalni samochodów. DastExpress od lat zapewnia niezawodne i sprawdzone auta, dzięki czemu cieszy się sporym uznaniem klientów i opinią najlepszej wypożyczalni samochodów aut w okolicy.Firma zapewnia wynajem auta możliwy jeszcze przed przyjazdem do Olsztyna za pośrednictwem strony internetowej, na której można także samodzielnie obliczyć dokładny koszt skorzystania z wybranego przez nas modelu samochodu. Możemy przy tym wybierać między naprawdę dużą liczbą prestiżowych aut wyższej klasy, samochodami dostawczymi a wygodnymi pojazdami rodzinnymi, w zależności od tego jakie są nasze aktualne potrzeby.

Z DastExpress można skorzystać nie tylko z opcji rezerwacji online, ale także z możliwości zamówienia dostawy samochodu pod wskazany adres oraz późniejszego jego odbioru, a ta wszystko przy minimum formalności i z maksymalna troską o wygodę klienta. Korzystając z usług olsztyńskiej wypożyczalni zawsze można też liczyć na atrakcyjne promocje i rabaty, w tym także na specjalne oferty weekendowego wynajmu auta.

Oprócz tradycyjnego wynajmu, DastExpress dostarcza także aut zastępczych poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych (w przypadku szkody całkowitej lub częściowej). Można tu liczyć na fachową poradę dotyczącą wszystkich formalności związanych z uzyskaniem odszkodowania z oc na ten cel.