Chcesz nauczyć się jak szybko wykonać makijaż dzienny, makijaż biznesowy lub smoky eyes? Weź udział w Akademii Makijażu Douglas!

Akademia Makijażu stworzona przez perfumerie Douglas to cykl warsztatów, w trakcie których kobiety pod okiem profesjonalistów mają okazję nauczyć się jak wykonać makijaż krok po kroku oraz poznać najnowsze trendy kosmetyczne. Dzięki indywidualnemu instruktażowi wizażystów perfumerii Douglas i najlepszych marek kosmetycznych, uczestniczki mogą zdobyć cenne wskazówki na temat tego jak zrobić makijaż, nauczyć się odpowiedniej pielęgnacji oraz samodzielnie wykonać perfekcyjny make-up rozświetlający, makijaż biznesowy lub smoky eyes. Dwugodzinne warsztaty odbędą się w największych miastach w całej Polsce. Akademia Makijażu Douglas w każdym z nich potrwa trzy dni – przy zapisie uczestniczka może wybrać makijaż, którego wykonania chce nauczyć się w czasie warsztatów. Zapisy na Akademię Douglas są otwarte i odbywają się telefonicznie lub na miejscu, w wybranych Perfumeriach Douglas.

Informacje o akcji, aktualny kalendarz i terminy eventów w 2014 r. znajdziesz na Facebooku Perfumerii Douglas oraz www.douglas.pl.