Niezwykła atmosfera indonezyjskiej wyspy Bali, wyjątkowy klimat miejsca nazywanego rajem na ziemi jest na wyciągnięcie ręki… Marka Bali SPA to harmonijne połączenie indonezyjskiej, naturalnej pielęgnacji z najnowocześniejszą technologią. To synergia, która pozwala wyciszyć umysł i skutecznie zregenerować ciało. Marka oferuje dwie wyjątkowe linie produktów do pielęgnacji ciała – każda z nich oparta jest o inne, skrupulatnie dobrane składniki aktywne, aby ujędrnić lub oczyścić ciało. Wyselekcjonowane oleje eteryczne koją umysł i przywracają równowagę zmysłom.

Nowatorska technologia
Tradycyjne receptury produktów Bali SPA połączono z technologicznie zaawansowanymi substancjami, których zadaniem jest aktywować naturalne, obronne i regeneracyjne mechanizmy skóry. Formuły zawierają modulatory wpływające na przyspieszenie i poprawę mechanizmów naprawczych zachodzących bezpośrednio w komórkach. Produkty Bali Spa wykorzystują naturalny potencjał naprawczy naszego ciała.

Biomimetyczne peptydy
Związki działające na zasadzie wiernego naśladownictwa naturalnych substancji, sterujących procesami metabolicznymi. Oddziaływują bezpośrednio na komórki docelowe. Bali Spa wykorzystuje peptydy naśladujące czynnik mobilizujący: działające jak posłaniec, który wspomaga komunikację między komórkami skóry, aby poprawić proces regeneracji. Peptydy skutecznie stymulują komórki do produkcji kolagenu, elastyny i naturalnego kwasu hialuronowego.

Komórki macierzyste
Zastosowanie komórek macierzystych w kosmetologii uważa się za przełomowe odkrycie ostatnich lat. Komórki macierzyste mają zdolność do nieograniczonej liczby podziałów, pobudzają do aktywnego działania. Bali Spa wykorzystuje roślinne komórki macierzyste, które wykazują silne działanie regeneracyjne i antyoksydacyjne – zabezpieczają przed działaniem wolnych rodników, opóźniając tym samym proces starzenia.

Czynnik Wzrostu
Substancja o budowie polipeptydowej stymulująca komórki do intensywnych podziałów i różnicowania się. Zastosowany w produktach do pielęgnacji ciała pozwala na intensywną regenerację i odżywienie skóry.

Technologia podwójnej enkapsulacji
Technologia umożliwiająca stabilizację cząstek składników aktywnych. Zwiększa efektywność i wydajność penetracyjną substancji aktywnych, jednocześnie chroniąc je przed działaniem czynników zewnętrznych.